Baza rybacka w Międzyzdrojach sprzedana! Powstanie Luksusowy Hotel

Nasze transakcje


Atrakcyjną działkę o powierzchni prawie sześciu tysięcy metrów kwadratowych sprzedało biuro nieruchomości Baszta. To najlepsza z możliwych lokalizacja w skali całego polskiego wybrzeża z bezpośrednim wyjściem na plażę.

– Inwestor jest polski – mówi Piotr Droński, właściciel Baszty. – Hotel będzie cztero lub pięciogwiazdkowy, ale standard obsługi na pewno będzie pięciogwiazdkowy. Inwestycja wybudowana zostanie na zasadzie aparthotelu. Wszystkie apartamenty zostaną sprzedane prywatnym osobom. Za metr kwadratowy tak wspaniałej lokalizacji trzeba będzie zapłacić od 12 do 33 tys. zł.

Na apartamentach można będzie zarabiać

W modelu biznesowym aparthotelu – główny inwestor buduje całą bazę hotelową – restauracje, baseny i pokoje. Apartamenty następnie kupują indywidualni inwestorzy. Jako hotelowe mogą oddawać w zarządzanie i zarabiać na wynajmie. 

500 metrów od hotelu Amber Baltic

Luksusowy aparthotel w Międzyzdrojach ma mieć pięć kondygnacji, maksymalnie 200 apartamentów, kryty i odkryty basen, restauracje. Działka znajduje się w odległości ok. 500 metrów od hotelu Amber Baltic w stronę Wisełki.

– To miejsce, gdzie nie ma już takiego tłoku – mówi Piotr Droński. – Wypoczywając na plaży właściciele apartamentów z jednej strony będą mieli morze a za plecami ścianę Wolińskiego Parku Narodowego. Inwestycja mocno ożywi Międzyzdroje.

 

I tak oto wprowadziłem do Międzyzdrojów pięciogwiazdkowego gracza z branży hotelowej, kolejni inwestorzy już w poczekalni. Sprzedaż i rozpoczęcie budowy jeszcze tego lata – mówi Piotr Droński, właściciel Baszty nieruchomości.


sprawdź! szczecin.wyborcza.pl