Działka pod Centrum Wellness & Spa Dr Ireny Eris Sprzedana!

Nasze transakcje

Szanowni Państwo,

z nieskrywaną satysfakcją pragniemy poinformować o jednej z ciekawszych transakcji na naszym zachodniopomorskim rynku. Uczyniliśmy wszystko, aby po tym jak Irena Eris zarzuciła pomysł zainwestowania w Św
inoujściu w swój nowy projekt ponownie wykazała zainteresowanie regionem Zachodniopomorskiego, ale już przy pomocy naszej firmy. Obsłużyliśmy potentata z branży wellness & spa i 10-ego lutego 2014 perfekcyjnie zamknęliśmy zakup nieruchomości z planowaną inwestycją rzędu 90 mln zł. Jeszcze dziś możemy potwierdzić zdecydowaną chęć inwestora na zrealizowanie tego projektu do 2020 roku.

 
Na zdjęciu od lewej: Piotr Adamek - właściciel, Dorota Andrzejewska - notariusz, Tomasz Pieniążek - były prezes Hotele Spa Dr Irena Eris, Piotr Droński - specjalista od nieruchomości.
 
Inwestor ofert miał wiele. Na pomysł zaprezentowania im tej właśnie wpadliśmy kojarząc pewne fakty. Po 4 miesiącach pracy sfinalizowana została transakcja kupna wspaniale zlokalizowanego terenu w lesie z bezpośrednim dostępem do morza. To ponad 8,5 ha w pasie pomiędzy Świnoujściem, a Międzyzdrojami. Kompleks o pow. ca 20 000 m2 przyniesie ok. 170 miejsc pracy. Stąd poza satysfakcją finansową z dokonanej transakcji, nasza firma ma ogromną satysfakcję zawodową, gdzie tym co robimy pozytywnie wpływamy na lokalną koniunkturę gospodarczą naszego regionu.

Przyjeżdżający do takiego centrum wellness & spa goście pozostawią lokalnym przedsiębiorcom w skali roku dziesiątki milionów złotych za wszelkiego rodzaju usługi i towary. Przy tym będzie to duży prestiż dla naszego województwa, jako, że obiekt ściągał będzie do siebie drogą morską, lądową i lotniczą klientele z całej Polski, Niemiec i Skandynawii.

Transakcję przeprowadził osobiście prezes firmy Piotr Droński, a zrobiliśmy ją na prośbę i przy wsparciu prezydenta Świnoujścia p.Janusza Żmurkiewicza, który bardzo żałował wycofania się kilka lat temu z inwestycji w jego mieście przez tak zacnego inwestora i zależało mu, aby ten inwestor ostatecznie "zakotwiczył" nad polskim morzem w Świnoujściu. Sposobem na to okazało się być działanie i skuteczność naszej firmy.

Dziś pracujemy nad kolejnym inwestorem z branży hotelarskiej, który miałby pojawić się już w samym mieście Świnoujściu. Prezentują on iście amerykański rozmach tak co do formuły jak i wielkości budowanych przez niego kompleksów hotelowych. Tacy inwestorzy są zawsze mile widziani...

Nasza firma to wysokiej klasy ekspert w swojej branży. Potrafimy wyszukać właściwego inwestora i robimy to z niezwykłą precyzją na całym świecie.

Ostatnio wróciliśmy ze Szwajcarii, znanego kurortu St Moritz, gdzie oferujemy do sprzedaży apartamenty i domy dla zamożnych Polaków. Z kolei dziś - na zlecenie swoich klientów - jesteśmy na Sycylii i aktywnie szukamy tam do kupna domów i kolejnych nad jeziorem Como Garda we Włoszech, aby jeszcze w marcu wyruszyć przez Dubaj na Seszele, gdzie właściciel sztucznie usypanej wyspy EDEN ISLAND prosi o pomoc i zaangażowanie w sprzedaż domów i apartamentów (za 2-3 mln USD) dla naszych polskich klientów.

Jak widać, na świecie jesteśmy tam, gdzie chcą tego nasi klienci... wprowadzając przy tym w życie nasze motto, które mówi.... "jest wiele inwestycji na świecie, ważne, aby wybrać właściwego doradcę..."