District One - Dubai

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Piotr Droński

Piotr Droński

Prezes Zarządu
licencja: 3642
piotr@dronski.pl
+48 601 730 555

Najnowocześniejszy kompleks nieruchomości w samym sercu Dubaju.

 

MOHAMMED BIN RASHID AL MOKTOUM CITY

W 2012 r. Emir Dubaju ogłosił projekt Mohammed bin Rashid City, czyli stworzenia kompleksu z funkcją mieszkalną, usługową oraz rozrywkową w samym sercu Dubaju. Doskonałe położenie w centrum sprawia, że obszar jest zewsząd otoczony ikonicznymi atrakcjami miasta. Na terenie kompleksu znajduje się największa galeria handlowa ( Mall of the World ), park rozrywki, galerie sztuki oraz różnego rodzaju sklepy i usługi.

Aby dopełnić wizję futurystycznego miasteczka wybudowano District One. Założeniem było stworzenie kameralnego osiedla o niskiej gęstości zaludnienia dla najbardziej prestiżowej społeczności. Rozległy teren znajduje się w otulinie 450 hektarów bogatej zieleni, a wewnątrz płynie rzeka, która jest największym takim zbiornikiem wodnym stworzonym przez człowieka. Dodatkową atrakcją jest 14 km przepięknej promenady, a także plaża, pokryta nieskazitelnym białym piaskiem, rozciągająca się na całej długości osiedla.
Możliwości jakie stwarza taka infrastuktura są nieograniczone zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Wśród rozrywek, których można się na miejscu podjąć są m. in.  kajakarstwo, paddleboarding, wodny aerobik. Na lądzie funkcjonuje trasa o długości 8,4 km dedykowana dla biegaczy oraz rowerzystów.Mieszkając w District One można odkryć, że najbardziej rozpoznawalne zabytki, cele biznesowe czy rozrywkowe są dosłownie kilka minut od twoich drzwi. Położenie nieruchomości daje dostęp do 4 dróg szybkiego ruchu,
z których można się szybko dostać w każdy zakątek magicznego Dubaju.


 

District One to doskonałe miejsce na luksusowy styl życia oraz twoją eksluzywną nieruchomość w samym sercu Dubaju

Każdy mieszkaniec zyskuje dostęp do jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na świecie.
Wszystkie oferowane  uroki i udogodnienia zostały stworzone z największą dbałością o detale, aby sprawić, że każda twoja potrzeba jest natychmiast zaspokojona.

District One oferuje szerokie spektrum nieruchomości, aby dopasować je do potrzeb klientów. Do wyboru są luksusowe posiadłości, olśniewające wille oraz parcele,
a nawet całe budynki dla zainteresowanych deweloperów.