Dubai

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Piotr Droński

Piotr Droński

Prezes Zarządu
licencja: 3642
piotr@dronski.pl
+48 601 730 555

Luksusowe Apartamenty w Dubaju

SZANOWNI KLIENCI,

pragniemy zaprosić Państwa do wspólnego odkrycia miasta, które śmiało można nazwać miastem przyszłości. Dubaj to wspaniałe miejsce dla Was, Waszej rodziny, doskonała forma połączenia przyjemności z biznesem i inwestycjami. Właśnie tu, w Dubaju, działamy już od blisko 12 lat.

Pragniemy być dla Państwa przewodnikiem po tym magicznym miejscu, pomagając w dokonaniu zakupu wymarzonej nieruchomości Obsłużyliśmy do tej pory wielu Klientów.

Apartament w Dubaju - brzmi wprawdzie egzotycznie - ale  leży to  w  zasięgu Waszych możliwości...

...można go kupić już za 400 000 zł, a w cenie: miejsce parkingowe, wykończenie mieszkania

Nasze intensywne przygotowania i rozpoznanie rynku zaowocowało opracowaniem najlepszej oferty oraz zapewnieniem obsługi na najwyższym poziomie do jakiego są Państwo przyzwyczajeni. Szereg naszych agentów, a także lokalnych brokerów stanowi wysoce wykwalifikowany personel gotowy w każdej chwili do natychmiastowego działania. Biura współpracujących z nami największych deweloperów są do naszej dyspozycji i dyspozycji naszych Klientów

PAŃSTWA APARTAMENT W DUBAJU

Oferujemy i zapewniamy:

 • pomoc w zorganizowaniu podróży do Emiratów Arabskich
 • przedstawienie najlepszej  oferty dostosowanej do indywidualnych kryteriów
 • inwestycje z najbardziej wiarygodnymi deweloperami i biurami
 • przygotowanie i formalne załatwienie wszelkich czynności związanych z nabyciem nieruchomości

 

Na załatwienie wszystkich formalności w Dubaju poświęcą Państwo tylko jeden dzień. Reszta spędzonego tam czasu to czysta przyjemność.

KONTAKTY BIZNESOWE / POTENCJALNI KOOPERANCI

Tym z Państwa, którzy szukają nie tylko nieruchomości, lecz także biznesowych kontaktów, oferujemy pomoc w wyszukaniu w Emiratach Arabskich właściwego partnera handlowego. Mamy szerokie kontakty z wieloma najbardziej prężnymi firmami. Nasi biznesowi partnerzy doskonale działają w tzw. business development, skutecznie kojarząc takie firmy.

Ciekawostki:

 • litr benzyny kosztuje 1 zł
 • taksówki są tańsze niż w Polsce
 • najlepsza pogoda dla europejczyka to okres od października do maja, kiedy temperatura waha się od 23-33 C
 • bezpośredni lot Berlin-Dubaj i Dubaj-Berlin liniami lotniczymi AIR BERLIN
 • lot trwa około 6 godzin
 • cena biletu tam i z powrotem to ok. 1900-2500 zł
 • koszt tygodniowego pobytu w hotelu 5 gwiazdkowym to 4500-5500 z biletem i wyżywieniem wliczonym w cenę
 • aktualnie obywatele Polski już nie muszą mieć wizy turystycznej
 • językiem powszechnie stosowanym jest angielski
 • piątek i sobota to dni wolne od pracy
 • waluta to dirham (100 USD = 365 dirham)

O DUBAJU W PARU SŁOWACH...

Dubaj to miasto, w którym wciąż w  tym samym czasie buduje się najwięcej i najbardziej efektownych inwestycji na świecie: nowa opera, najwyższy biurowiec, stadiony, 8 wspaniałych pól golfowych, park rozrywki Dubailand - kilkakrotnie większy od tego spod Paryża, usypane sztuczne wyspy w kształcie palm i kontynentów świata, a na nich luksusowe apartamenty, bajkowe domy i ekskluzywne hotele. Poza tym ukończono budowę nowoczesnego metra, które połączyło oddalone od siebie nowe dzielnice.  Powstało także nowe lotnisko, dziesięciokrotnie większe od obecnego, a już od kilku lat w listopadzie w stolicy Emiratów - Abu Dhabi ścigają się kierowcy Formuły 1.

Jest wielki popyt na to, co buduje się w Dubaju. Ściągają tu wszyscy wielcy i znani tego świata, duże koncerny, międzynarodowy kapitał. Jest tam zawsze piękna pogoda, natomiast nie ma żadnych podatków. Jest bardzo bezpiecznie i co bardzo istotne nawet w trudniejszym momencie światowego biznesu wszystkie publiczne i prywatne inwestycje w Dubaju są realizowane i kończone. Redukcja cen nieruchomości jest już za nami i sięgnęła średnio 35-50%. Dziś ceny są stabilne i  jest to ponownie dobry moment na dokonanie zakupu.

Cóż... czy nie brzmi to zachęcająco?
Wielu naszych Klientów już się przekonało, że warto nam zaufać, czas na Ciebie...
Zainwestuj i zamieszkaj w Dubaju!