Wave Apartments Międzyzdroje

Doradca odpowiedzialny za ofertę

GreenHouse Development

Proponujemy Państwu dwie możliwości nabycia apartamentów:

1. Zakup w celach inwestycyjnych

Zainwestuj w apartament, a zarządzanie powierz nam i nie martw się o nic.

Zarabiaj 7% w skali roku!

oryginalna architektura

wykończenie apartamentów zgodne z naszymi wskazaniami, gwarantujące ich wysoki standard

Zintegrowany system klimatyzacji i ogrzewania pozwolił na pozbycie się grzejników co sprawi że nie zakłócą widoku

2. Zakup na potrzeby indywidualne

Urządzasz apartament zgodnie z własną koncepcją i gustem. 

 

Odpocznij przy szumie morskich fal.

Dzięki położeniu przy plaży w Międzyzdrojach, wystarczy, że otworzysz balkon, aby cieszyć się wakacjami nad samym morzem. Powiew świeżego powietrza, nasyconego zapachem jodu pozwoli Ci na spokojną regenerację w Wave Apartments and Wellness. Nie musisz się o nic martwić, niczego planować. Włóż wygodny strój, udaj się prywatnym wejściem na plażę, gdzie czekają na Ciebie wygodne leżaki. Międzyzdroje, ul. Gryfa Pomorskiego 70

 

Niepowtarzalny design

Bryła pięciu przeszklonych budynków apartamentowych inspirowana bałtycką falą, układa się w kształt spirali, dzięki której mieszkańcy wszystkich apartamentów mają zapewnione niepowtarzalne widoki oraz maksymalne nasłonecznienie przez cały rok.

Ogromne przeszklenia apartamentów oraz balkony pozwalają na wieczorny odpoczynek przy kieliszku wina, w promieniach zachodzącego słońca.

 

Wnętrza w harmonii z otoczeniem

Tło każdego apartamentu stanowi piękno natury. Kolor piasku, wody i drzew wprowadza relaksującą atmosferę do wnętrza. Dlatego wykończenie jest stonowane, mające na celu podkreślenie naturalnego bogactwa otoczenia.

Każdy apartament jest wyposażony w aneks kuchenny, komfortową łazienkę i klimatyzację. Liczba pokoi zależy od Twoich potrzeb.

 

Baseny całoroczne

W Wave Apartments&Wellness spędzisz czas w atrakcyjny sposób niezależnie od pogody. Dzięki całorocznym basenom zewnętrznym i wewnętrznym możesz rozkoszować się kąpielą także zimą.

 

Strefa Sportów wodnych na plaży

Dla miłośników sportów wodnych mamy specjalną strefę gdzie poczują smak przygody pośród białych grzyw fal. Znajdzie się tutaj moc atrakcji: m. in. skutery, banany wodne i kanapy do holowania, co pozwoli aktywnie spędzać czas.

 

SPA

SPA w Wave Apartments&Wellness w to znakomite miejsce gdzie czekają na Ciebie bezcenne chwile relaksu. Seans w saunie suchej lub łaźni parowej, odprężające zabiegi w gabinetach to tylko niektóre z możliwości zadbania o urodę i świetne samopoczucie.

 

Centrum Kultury 
i Biznesu

Cechuje nas kompleksowe podejście do naszych gości, dlatego oferujemy również wsparcie w organizacji spotkań biznesowych lub konferencji. Oprócz profesjonalnej obsługi posiadamy salę konferencyjną z nowoczesnym sprzętem multimedialnym oraz klub muzyczny z kręgielnią na kondygnacjach podziemnych.

 

Strefa kulinarna

Kuchnia to wizytówka naszego obiektu. Sezonowe menu bazować będzie wyłącznie na świeżych, lokalnych produktach. W każdej z restauracji, kawiarni czy plażowym bistro, od śniadania przez lunch po kolacje, Gościom serwowane będą najwyższej jakości dania.