Prestige Bel Mare Międzyzdroje

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Apartamenty przy Aquaparku w Nowym Centrum kulturalno - rozrywkowym Międzyzdrojów

 

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem Dewelopera Prestige, zapewniamy profesjonalną obsługę sprzedaży i finansowania.
Nie pobieramy prowizji od kupującego.

 

W życiu, które rzadko daje nam możliwość, by zwolnić i odpocząć, każdy moment wytchnienia jest niesamowicie ważny. Relaks w SPA, nad basenem, czy spacer brzegiem morza, już nie muszą być okazjonalną rozrywką, a mogą stać się codziennym luksusem. 

Bel Mare to inwestycja w zupełnie nowy komfort życia. Jej założeniem jest stworzenie nowego Centrum Miasta z centralnym punktem w postaci budynku Ratusza, z nowoczesnym placem, na którym skupiać się będzie życie towarzyskie mieszkańców. Znajdą się na nim restauracje, oferujące potrawy z kuchni regionalnej oraz śródziemnomorskiej i klimatyczne kawiarnie. Strefę relaksu dopełni winiarnia, w której koneserzy tego trunku spróbują zarówno lokalnych win, jak i tych z innych zakątków świata oraz PUB dla sympatyków innego rodzaju alkoholi. Nie zabraknie także atrakcji dla najmłodszych, którym czas umili sala zabaw i salon gier zręcznościowych. Resortowy klimat dopełni sklep z pamiątkami. Nowe Centrum Miasta zachwyci estetyką przestrzeni oraz spójnością architektoniczną nawet najbardziej wymagających. Właśnie tutaj wokół nowo budowanego Ratusza, placu miejskiego oraz całej strefy usługowo-handlowej będzie dziać się wszystko co najważniejsze dla miasta – życie społeczne, towarzyskie i kulturalne.

Inwestycja realizowana jest w kolejnych etapach. Zakończone zostały prace nad budynkiem Bel Mare I w bezpośrednim otoczeniu powstającego Ratusza. Drugi budynek – Bel Mare II – nabiera już ostatecznego kształtu.

Trwa realizacja budowy III etapu o nazwie Aqua 1. Jest to pierwsza część kompleksu wypoczynkowego Aqua. W jego skład wejdą łącznie trzy części: dwie mieszkalne – AQUA 1 i AQUA 2, które będą powstawały jako pierwsze oraz atrakcyjny AQUAPARK.  Nowoczesna architektura, która zachwyca od pierwszego wejrzenia. Budynek będzie nawiązywać do nadmorskiego charakteru kurortu. Średniowysoka zabudowa, drewniane wykończenia, ażurowe i szklane detale będą robić wielkie wrażenie.

Bezpośrednie przejście połączy część mieszkalną AQUA 1 z parkiem wodnym. A będzie to nie tylko basen, zjeżdżalnie i jacuzzi, ale również rozbudowane centrum saun, spa oraz kręgielnia ze strefą rozrywki dla dzieci i dorosłych - czyli przestrzeń na bezkompromisowy relaks i odpoczynek, nawet w środku tygodnia pracy. Przejście do wodnego parku rozrywki oraz strefy wellness będzie wymagało tak samo niewiele, jak zejście do skrzynki pocztowej. Co więcej - Mieszkańcy budynku AQUA 1, w ramach czynszu, otrzymają podwójny karnet wstępu, uprawniający do codziennej  godziny beztroskiego korzystania z wodnych atrakcji. Teraz leniwy weekend w domu nabierze zupełnie innego znaczenia, szczególnie, że zakończyć go może także wieczór przy drinku w restauracji na dachu Aquaparku z wieżą widokową, z której można podziwiać panoramę okolicy, skąpaną w świetle latarni i szumie morza.

Ekskluzywnego sznytu kompleksowi AQUA doda także przestrzenne Patio zlokalizowane na pierwszej kondygnacji w budynku AQUA 1. W tej strefie zaprojektowanej z dbałością o wysoki standard komfortu, Mieszkańcy i ich goście będą mogli miło spędzić czas przy drinku lub filiżance kawy. Wolną chwilę odwiedzającym Patio wypełnić mogą także inne aktywności, jak Mini Golf, miejsce z hamakami, stanowiska do gry w szachy oraz scena z muzyką na żywo.

Jeżeli myślisz o inwestycji w nadmorską nieruchomość, Międzyzdroje to miejsce, które co roku przyciąga rzeszę turystów, ceniących sobie wysoki standard wypoczynku. Dzięki dodatkowym atrakcjom, prócz ekskluzywnego zakwaterowania, apartament w kompleksie AQUA zapewni im go także poza sezonem letnim, a Tobie – lukratywny biznes, niezależny od pory roku.

Sprzedaż apartamentów prowadzimy razem z partnerem, firmą CFexpert. Zespół specjalistów, posiadający wiedzę i umiejętności w budowaniu trwałych relacji zajmie się obsługą Klientów w zakresie udzielania kredytów hipotecznych i gotówkowych, jak również pozyskiwania finansowania dla mikromałych i średnich firm oraz korporacji. Strategia firmy polega na dogłębnym zrozumieniu ich potrzeb, ustaleniu kilku sposobów ich realizacji oraz dostosowaniu produktów do konkretnych oczekiwań. Współpracują z ponad 20 instytucjami finansowymi w tym z najpopularniejszymi bankami działającymi na terenie Polski.  

  

 
  • Kredyt do 90 % wartości nieruchomości
  • Szybka decyzja kredytowa
  • Profesjonalna obsługa
  • Oferta najlepszych instytucji finansowych w Polsce