USA

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Rezydencje i Apartamenty

POZNALIŚMY FLORYDĘ - STAWIAMY NA SARASOTĘ

SZANOWNI PAŃSTWO,

zapraszamy do inwestowania w Sarasocie na Florydzie, tuż nad zatoką meksykańską. Jest tam przeurocza, szeroka, o białym piasku plaża, 8 teatrów, opera, sala widowiskowa. Miasto ma swój klimat i atmosferę, jest pełne wdzięku, przyjemnej dla oka europejczyka architektury, wolne od rzeszy turystów, a bliskie wszystkim tym, którzy myślą o swoim wymarzonym tzw. "drugim domu". Sarasota ma około 250 000 mieszkańców, w sezonie przyjeżdżają na swój wypoczynek liczni goście, tzw. "snow birds", czyli zimowe ptaki. To dla nich właśnie miasto tętni życiem, organizowanych jest wiele imprez kulturalno-rozrywkowych, a sala koncertowa Van Wezel jest miejscem wspaniałych koncertów i występów największych gwiazd światowej estrady. W każdy ostatni piątek miesiąca odbywają się na głównym skwerze wyspy Lido koncerty muzyki smooth jazz z udziałem wielu amerykańskich muzyków. Jak widać oprócz plaży i słońca Sarasota ma wiele do zaoferowania. Szkoły, wyższe uczelnie, najlepsze ośrodki tenisowe to dla naszych klientów bardzo mocny argument dla wysłania swoich dzieci na naukę do USA.

ZA NAMI UDANE TRANSAKCJE.

To nad czym się w pełni koncentrujemy to pozyskiwanie i sprzedaż lokali także wyłuskiwanych bezpośrednio od banku na tzw. foreclosure lub shortsale w samej Sarasocie, Clearwater, Miami. Stąd są to najniższe ceny. Trudność i czasochłonność sfinalizowania takiej transakcji jest wprawdzie przez to większa, niemniej w końcowym efekcie bardzo opłacalna. Najczęściej sprzedawane są apartamenty w przedziale 70-150 tys. USD oraz ekskluzywne nieruchomości jak domy czy hotele.

Byliśmy wielokrotnie na Florydzie, poznaliśmy ją bardzo dobrze i dlatego stawiamy na Sarasotę. Na Florydzie ceny osiągnęły stabilny poziom i odnotowuje się ich realny wzrost. Taki zakup, w oczekiwaniu na wzrost wartości samej nieruchomości, może być po prostu wspaniałym, wakacyjnym mieszkaniem dla Państwa lub po prostu inwestycją pod wynajem. Dodajmy przy tym, że mówimy o kraju i miejscu, które do tej pory były zawsze synonimem bogactwa i luksusu, wręcz chwilami niedostępnego. Zatem skorzystajmy z tej okazji, bo kto jak nie USA podźwignie się jako pierwszy z tej trudnej sytuacji i ponownie nakręcić ogólnoświatową koniunkturę. Wówczas obowiązujące dziś ceny będą już tylko wspomnieniem.

FLORYDA PRZYJAZNA INWESTOROM

Począwszy od Wielkiej Brytanii, przez Kanadę, Meksyk i Argentynę, zagraniczni nabywcy interesują się nieruchomościami na Florydzie. Kupując luksusowe apartamenty lub powierzchnie handlowe zapewniają silny i stały poziom inwestycji w tym stanie. Inwestorzy cenią Florydę za lokalizację jako dogodny punkt łączący Europę i Amerykę Południową ze Stanami. Ważne są również dogodne warunki klimatyczne i ciekawa oferta kulturowa. Badania przeprowadzone w 2007 roku pokazały, że aż 26% nabywców zagranicznych nieruchomości zakupiło je właśnie na Florydzie. Badania wskazały również na to, że zakup nieruchomości w tym stanie jest postrzegany jako "bezpieczne niebo" dla pieniędzy inwestorów. Porównując ceny na rodzimych rynkach na przykład w Hiszpanii, Irlandii, czy Wielkiej Brytanii, zakup nieruchomości na Florydzie jest pod tym względem bardzo opłacalny. Floryda jest także jedynym stanem w USA o tak dobrej infrastrukturze jeśli chodzi o podróżowanie: dostęp do 31 lotnisk i 14 portów wspiera ruch turystyczny na poziomie ok 4 mln. gości rocznie.

TWOJA FIRMA W USA

Naszym klientom służymy również radą i pomocą w otwarciu swojej firmy na ternie USA, począwszy od wyszukania nieruchomości, po wszelkie niezbędne formalności związane z uruchomieniem swojego biznesu /rejestracja firmy, konta bankowe, księgowość, kwestie emigracyjne, itd/. Naszym zdaniem warto spróbować. Roztaczają się tu zawsze wielkie możliwości dla przedsiębiorczych Polaków. Otwierają swoje firmy, próbują sił na rynku lokalnym, stanowym, a później całej Ameryki. Przecież to kraj wielu możliwości, a mając tam swój apartament jest znacznie prościej zacząć.

NISKIE CENY NIERUCHOMOŚCI

To co oferujemy to są zawsze apartamenty w budynkach murowanych, o wysokim standardzie wykończenia, na strzeżonych osiedlach z pełną infrastrukturą jak: ścieżki zdrowia, baseny, sale fitness, dziecięce place zabaw, itp. Co ważne, od pewnego czasu notujemy stabilizację i lekką zwyżkę cen oraz coraz dłuższy proces negocjacji i mniejszą podaż ofert z tzw. foreclosure. Banki wolą bowiem wymusić na właścicielu sprzedaż, niż podejmować procedurę legalnego przejęcia nieruchomości. Widać również coraz większą grupę kupujących z Azji i Europy. Ceny za m2 zaczynają się nawet od 3.900 zł. 

ZAWSZE MÓWIMY O MIEJSCACH I OFERTACH, KTÓRE DOSKONALE ZNAMY.

Wcześniej osobiście je odwiedziliśmy, aby to co Państwu proponujemy było na wskroś wiarygodne i rzetelne. Apartamenty, domy czy też powierzchnie komercyjne są zawsze oglądane i oceniane przez naszych współpracowników w Stanach, którzy wyłuskują najciekawsze propozycje, eliminując te, które nie warte są ich zdaniem naszego zainteresowania. Przy tym na życzenie dysponujemy grupą obsłużonych już klientów, którzy gotowi są wystawić nam swoją najlepszą rekomendacje. Można powiedzieć, że tym samym sprzedajemy nowy styl życia gwarantując Państwu obsługę na najwyższym poziomie.

ZADBALIŚMY O WSZYSTKO:

  • doskonale przygotowany i kompetentny zespół ludzi w Sarasocie, Clearwater, Miami
  • amerykańscy maklerzy mówiący perfekt po polsku,
  • korespondencja i dokumenty z polskim komentarzem,
  • 24 godzinna asysta najlepszych agentów w biurach w Warszawie i Szczecinie,
  • do tego dodajmy konsultacje na miejscu w kraju z architektem i projektantem wnętrz, który w 100% przygotuje apartament na Wasz przyjazd.
  • opieka nad Waszą nieruchomością, od wynajmu i wyszukania najemcy, po niezbędną interwencję, jeśli cokolwiek tam się dzieje,

 

To komfort i obsługa od A do Z.

Jak widzicie Państwo, to coś znacznie więcej niż tylko sprzedaż nieruchomości. Jesteśmy w stanie zrealizować Wasze każde zlecenie. Spełnijcie swoje marzenia, my Wam w tym pomożemy. Zgodnie z naszym zawodowym motto "tam gdzie jest zaufanie, tam jest początek wszystkiego..." za przeprowadzone transakcje odpowiadam osobiście nazwiskiem, swoim majątkiem i wieloletnią reputacją firmy.