KONTAKT


     

 

ZESPÓŁ PROFESJONALISTÓW

Zapraszamy do jednego z naszych biur w Warszawie, Szczecinie, Międzyzdrojach, Monachium i Zanzibarze
Damian Słojkowski

Damian Słojkowski

licencja: 3642

damian@baszta.eu

tel: 665 999 939

Mateusz Michalak

Mateusz Michalak

mateusz.michalak@baszta.eu

tel: 661565077

Agnieszka Błażejewska

Agnieszka Błażejewska

agnieszka.blazejewska@baszta.eu

tel: 602299011

Magdalena Jendrysiak

Magdalena Jendrysiak

magdalena.jendrysiak@baszta.eu

tel: +48 693 555 596

Artur Worakomski

Artur Worakomski

artur.worakomski@baszta.eu

tel: +48 601 854 400

Izabela Roman

Izabela Roman

izabela.roman@baszta.eu

tel: +48 602 646 490

Agnieszka Błażejewska

Agnieszka Błażejewska

agnieszka.blazejewska@baszta.eu

tel: +48 602 299 011

Marcin Krakowian

Marcin Krakowian

marcin.krakowian@baszta.eu

tel: + 48 791 404 330

Krystyna Drońska

Krystyna Drońska

krystyna.dronska@baszta.eu

tel: +48 601 942 828

Piotr Droński

Piotr Droński

Prezes Zarządu

licencja: 3642

piotr@dronski.pl

tel: +48 601 730 555

Małgorzata Turzańska

Małgorzata Turzańska

licencja: 10001

malgorzata.turzanska@baszta.eu

tel: +48 608 301 031

Filip Zalewski

Filip Zalewski

zalewski@bastei-immobilien.de

tel: +49 151 15600418

Szczecin Baszta Siedmiu Płaszczy

ul. Panieńska, 47
Szczecin
Tel.: +48 91 810 10 10
E-Mail: biuro@baszta.eu

Bastei Immobilen UG

Langhammerstr. 5
Dachau
Tel.: +49 151 15600418
E-Mail: info@bastei-immobilien.de

Piano Cafe & Restaurant

ul. Parkowa 1
Międzyzdroje
Tel.: +48 791 404 330
E-Mail: biuro@baszta.eu

Hotel Amber Baltic

ul. Promenada Gwiazd 1
Międzyzdroje
Tel.: +48 91 328 21 60
E-Mail: biuro@baszta.eu

Galeria Saska Kępa

ul. Zwycięzców 28
Warszawa
Tel.: +48 22 710 10 10
E-Mail: biuro@baszta.eu

Napisz do nas