O NAS


 

 
 
  •  Badanie rynku i pozyskiwanie ofert z uwzględnieniem indywidualnych preferencji klientów.
    Wycena wartości rynkowej Państwa nieruchomości


     
  • Pomoc w przygotowaniu pełnej dokumentacji niezbędnej do przeprowadzenia transak
    • Badanie stanu prawnego nieruchomości
    • Przydział własnościowego spółdzielczego prawa do lokalu
    • Akt notarialny zbywcy
    • Mapy
    • Wypisy z ewidencji
  • Opracowanie strategii reklamowej przez nasz własny Dział Marketingowy.
    • Wizualna - Banery, tablice i billboardy
    • Prasowa - ogłoszenia w prasie krajowej i zagranicznej
    • Firmowy magazyn dostępny w strategicznych miejscach naszego Miasta i Regionu
    • Internetowa
    • Targi - prezentacja Państwa ofert na wielu wystawach krajowych i zagranicznych
    • Prezentacja Państwa nieruchomości we wszystkich biurach naszej sieci w formie makiet i ofert zdjęciowych
  • Doradztwo i negocjowanie jak najlepszych warunków dla naszych klientów
  • Pośrednictwo i doradztwo w udzieleniu kredytu
    • Oferujemy pomoc w dobraniu najkorzystniejszej dla Państwa formy kredytowania spośród ofert wiodących banków, z którymi utrzymujemy stałą współpracę
  • Przygotowanie indywidualnych umów
    • Umowy przedwstępnej i przenoszącej własność
    • Umowy najmu.
  • Stała opieka we wszystkich etapach transakcji, aż do ostatecznego rozliczenia

Baszta - Nieruchomości Szczecin

Panieńska 47
70-535 Szczecin
Tel.: 918-101-010
E-Mail: biuro@baszta.eu
Piotr Droński

Piotr Droński

Prezes Zarządu

licencja: 3642

piotr@dronski.pl

tel: +48 601 730 555

Krystyna Drońska

Krystyna Drońska

krystyna.dronska@baszta.eu

tel: +48 601 942 828

Marcin Krakowian

Marcin Krakowian

marcin.krakowian@baszta.eu

tel: + 48 791 404 330

Małgorzata Turzańska

Małgorzata Turzańska

licencja: 10001

malgorzata.turzanska@baszta.eu

tel: +48 608 301 031

Mateusz Michalak

Mateusz Michalak

mateusz.michalak@baszta.eu

tel: 661565077

Uriel Vincent Chuck

Uriel Vincent Chuck

uriel@baszta.eu

tel: +48 888 587 888

Paweł Andrzejewski

Paweł Andrzejewski

pawel.andrzejewski@baszta.eu

tel: +48 501 970 910

Izabela Roman

Izabela Roman

izabela.roman@baszta.eu

tel: +48 602 646 490

Baszta - Nieruchomości Warszawa

ul. Zwycięzców 28 - Galeria Saska Kępa
03-938 Warszawa
Tel.: 227-101-010
E-Mail: artur.worakomski@baszta.eu
Artur Worakomski

Artur Worakomski

artur.worakomski@baszta.eu

tel: +48 601 854 400

Damian Słojkowski

Damian Słojkowski

licencja: 3642

damian@baszta.eu

tel: 665 999 939

Baszta - Nieruchomości Międzyzdroje

ul. Promenada Gwiazd 1 - Hotel Amber Baltic
72-500 Międzyzdroje
Tel.: 693-555-596
E-Mail: magdalena.jendrysiak@baszta.eu
Magdalena Jendrysiak

Magdalena Jendrysiak

magdalena.jendrysiak@baszta.eu

tel: +48 693 555 596

Bastei Immobilen UG München

Langhammerstr. 5
Dachau
Tel.: +49 151 15600418
E-Mail: info@bastei-immobilien.de
Filip Zalewski

Filip Zalewski

zalewski@bastei-immobilien.de

tel: +49 151 15600418