Międzyzdroje 2019 / Letnia Gala Rolls-Royce / Auto Fus Group & BASZTA - nieruchomości

Baszta Piano Cafe & Restaurant

Drodzy Przyjaciele, drodzy goście 

Letnia Gala Rolls-Royce / Auto Fus Group & BASZTA nieruchomości w Międzyzdrojach za nami. 

To wydarzenie, które mam nadzieję na stałe wpisze się w kalendarz nadmorskich imprez. Bardzo nam zależało, aby wspólnie z tak znamienitą firmą zbliżyć się do naszych najlepszych gości i klientów. To był wspaniały i wyjątkowy wieczór, a sam event miał bardzo elegancki i wytworny charakter. Pojawiło się ponad 100 zaproszonych gości chłonnych posłuchać ciekawostek dotyczących tej królewskiej marki. Auta te są niezaprzeczalnie dziełem sztuki, są piękne, ale jak to miał ktoś z gości zauważyć to tylko pretekst do spotkania w jednym miejscu, w jednej chwili tylu znakomitych ludzi. 

Towarzyszył nam autor naszej galerii obrazów Cris Kamiński i warszawski deweloper Green House Development realizujący w Międzyzdrojach rekomendowany przez nas projekt doskonałych apartamentów z widokiem na morze. W ślad za nim pojawiły się inne firmy chcące wziąć udział w kolejnych eventach z luksusowymi markami. Powiało bowiem wielkim światem w małych Międzyzdrojach wśród ludzi o dużej, estetycznej wrażliwości.  A tak przy okazji porozmawialiśmy także o luksusowych nieruchomościach i ofertach naszej butikowej, rodzinnej firmy BASZTA-nieruchomości - organizatora tego spektakularnego wieczoru. 

Event z Rolls Roycem to była niebywała uroczystość, podczas której sztuka łączyła się z biznesem, w wyniku czego biznes stał się "wachlarzem" bogatej wymiany intelektualnej myśli, doświadczonym pięknem i inspiracjami, które w efekcie przyczynią się do większej skuteczności naszych przyszłych działań, czego skutkiem będzie pełnia satysfakcji każdego z nas.

Do zobaczenia w przyszłym roku !