(Symbol APARTAMENT) Mieszkanie,
HOTEL APARTMENT IN MOVENPICK HOTEL JUMIERA LAKES TOWERS (JLT)

Drodzy Klienci,

oto oferta typowana przez nas w miejscu, gdzie sprzedanych zostało 100 % oferowanych polskim klientom apartamentów , czyli w dzielnicy Dubai Marina lub JLT (Jumeirah Lake Towers). I tu właśnie mamy bardzo rzadką propozycję apartamentu w regularnym eleganckim pięciogwiazdkowym hotelu, tzw. aparthotel, a w nim studio o pow. 35 m2, które zarządzane jest w pełni przez hotelowego operatora.

Cena zakupu to 672.880 Dhs, czyli 184.350 USD i każdego roku z wynajmu zwrot rzędu 12.820 USD. Dodatkowo można tam każdego roku przebywać nieodpłatnie przez 2 tygodnie wykorzystując pokój na swoje potrzeby. Poza stałym dochodem, brakiem podatków, mamy istotny element stałego, stabilnego wzrostu nieruchomości w Dubaju.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
APARTAMENT
Rodzaj nieruchomości
MIESZKANIE
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Kraj
POLSKA

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Piotr Droński

Piotr Droński

licencja: 3642
piotr@dronski.pl
+48 601 730 555

Zapytaj o ofertę