(Symbol DZIAŁKA) Działka,
DZIAŁKA NA ZANZIBARZE

Zanzibar wyspa na Oceanie Indyjskim, należąca w całości do Tanzanii. Jest to miejsce, o którym można mówić godzinami. Miejsce w którym pracujemy oraz mieszkamy, ponieważ mamy tam swój dom. Miejsce w którym czas się zatrzymuję. Jak to mówią mieszkańcy Zanzibaru "Wy europejczycy macie zegarki, ale to my mamy czas".

Prezentuję Państwu działkę z bezpośrednim dostępem do plaży, gdzie sama linia brzegowa wynosi 55 m, a w głąb lodu sięga na odległość 65 m, co daje nam powierzchnie całkowitą działki na poziomie 3575 m kw.

Będąc w Zanzibarzę człowiek odżywa na nowo, bo jaki nie być uśmiechniętym, kiedy każdy człowiek przechodzący obok przywita Cię z uśmiechem słowem Jambo czyli "cześć". Ludzie są tam bardzo przyjaźni. Jest to również bardzo bezpiecznie miejsce z ustabilizowaną sytuacją w kraju.

Jeśli jesteście zainteresowani przeniesieniem części swojego życia w tak pięknie miejsce, to zapraszam do kontaktu. Dzięki temu że mamy tam swój dom jesteśmy najlepszymi ekspertami i przewodnikami od tego miejsca.

Łukasz Wroniak

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
DZIAŁKA
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Kraj
ZANZIBAR
Powierzchnia działki
3 575, 00 m2

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Piotr Droński

Piotr Droński

Prezes Zarządu
licencja: 3642
piotr@dronski.pl
+48 601 730 555

Zapytaj o ofertę