(Symbol BAS01684) Hotele i pensjonatyDziwnów,
Dziwnów / na sprzedaż nowy pensjonat nad morzem
Nowy, pięknie zaaranżowany wewnątrz pensjonat w bliskiej odległości do morza (300 m). Każdy pokój posiada kominek, jest klimatyzowany z niezależną opcją ogrzewania co pozwala na szybkie uruchomienie obiektu o każdej porze roku. Obiekt na zewnątrz wykończony jest bardzo praktycznym materiałem, a mianowicie deskami z włókna cementowego CEDRAL, które w razie potrzeby można bardzo sprawnie czyścić.

Parter to część wspólna, recepcja i4 pokoje. Piętro pierwsze to 6 pokoi, a poddasze 3. Mamy w tym 2 apartamenty dwupokojowe.

Ta oferta jest bardzo ciekawym sposobem na bezpieczne ulokowanie środków, które przy dobrze zarządzanym obiekcie dadzą zarówno satysfakcjonujący przychód jak i utrzymanie realnej wartości zainwestowanego pieniądza.

Zachęcam do obejrzenia i złożenia swojej kontroferty, która będzie poważnie rozpatrzona.

Cena 6,9 mln zł netto + VAT.

info: Piotr Droński tel. 601 730 555

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Piotr Droński

Piotr Droński

Prezes Zarządu
licencja: 3642
piotr@dronski.pl
+48 601 730 555

Zapytaj o ofertę