(Symbol BAS01801) MieszkanieMiędzyzdroje,
Apartament w kompleksie Bel Mare
Na sprzedaż komfortowy, w pełni wyposażony i indywidualnie zaaranżowany apartament 1-pokojowy o pow. 26 m2  w nowym kopmleksie Bel Mare w Międzyzdrojach położonym około 400 m od plaży.

Kompleks Bel Mare to inwestycja, której założeniem jest stworzenie nowego Centrum Miasta otoczonego budynkami kompleksu z centralnym punktem w postaci budynku ratusza miejskiego wraz z nowoczesnym placem miejskim,  gdzie skupiać się będzie życie towarzyskie mieszkańców.

Lokal znajduje się w budynku Aqua 1 , który będzie połączony z planowanym AQUAPARKIEM.  

W całym kompleksie mamy jeszcze szeroki wachlarz atrakcji m.in. patio z wodnym Fun Parkiem i strefą wypoczynku, zewnetrzną siłownię, salę zabaw dla dzieci, SPA, restaurację z letnim ogródkiem oraz basen całoroczny a w kolejnym etapie powstanie również AQUAPARK.
Oferowany apartament składa się z pokoju,  łazienki oraz przedpokoju z aneksem kuchennym, , posiada także balkon z widokiem na patio.
Za dodatkową opłatą w wysokości 60 000 zł należy zakupić również miejsce parkingowe w budynku garażowym.

Zakup takiego apartamentu to zarówno świetna inwestycja pod wynajem - istnieje  możliwość zawarcia umowy z doświadczonym operatorem , jak również własne miejsce wypoczynku nad morzem.


Kontakt:
Magdalena Jendrysiak
tel. 693 55 55 96


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
BAS01801
Rodzaj nieruchomości
MIESZKANIE
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
535 000, 00 PLN
Cena za m²
20 576, 92 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Miejscowość
Międzyzdroje
Powierzchnia całkowita
26, 00 m2
Rodzaj budynku
APARTAMENTOWIEC
Rok budowy
2021
Standard
BARDZO DOBRY
Liczba łazienek
1
Liczba pokoi
1
Piętro
2
Umeblowanie
PEŁNE
Garaż

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Magdalena Jendrysiak

Zapytaj o ofertę