(Symbol BAS01529) DziałkaWarszawa,
Piękna, zielona działka
Na sprzedaż bardzo atrakcyjna działka w dzielnicy Wawer, Międzylesie - Wiśniowa Góra w rejonie ulic Bylicowej i Zorzy.

Powierzchnia działki to 2400 m2 w prostokącie o wymiarach 53,5 x 45 m. KW bez obciążeń.

Według istniejącego planu zagospodarowania przestrzennego teren do zabudowy jednorodzinnej lub bliźniaczej, gdzie powierzchnia biologiczna czynna wynosi 80 % co daje możliwość zabudowy 480 m2 powierzchni gruntu.
Istniejące media w drodze to gaz i prąd. Działka idealnie płaska porośnięta ładnymi sosnami i brzozami.

W pobliżu bardzo ładna zabudowa jednorodzinna, dużo zieleni, cisza i spokój. Otulina Mazowieckiego Parku Krajobrazowego to ogromny obszar lasu sprzyjający aktywnemu wypoczynkowi pieszemu i rowerowemu.

Dojazd do centrum Warszawy zajmuje ok. 20 min, a do pętli autobusowej przy Al. Dzieci Polskich w Międzylesiu drogą asfaltową ok. 100 m do przystanku skm Międzylesie 3 km, podobnie do OS i R przy ul. Kajki lub częściowo gruntową ul. Zorzy i dalej asfaltową Hafciarką do ul. Kajki.

W najbliższym czasie droga, która obecnie jest utwardzona zostanie wyasfaltowana. Podobnie jak ul. Bylicowa, Trzykrotki i część Zorzy ( do stycznia 22 r, dodatkowo powstanie sieć wodna i oświetlenie ). Daje to komfort jazdy czystym autem po równej drodze.

UWAGA !

Istnieje możliwość zakupu w okolicy większej działki 3176 m2 z możliwością zabudowy 640 m2.

Cena do negocjacji.

Zapraszam do oglądania
Artur Worakomski 601 85 44 00.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
BAS01529
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
1 200 000, 00 PLN
Cena za m²
500, 00 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
MAZOWIECKIE
Miejscowość
Warszawa
Powierzchnia działki
2 400, 00 m2
Rodzaj działki
BUDOWLANA

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Artur Worakomski

Zapytaj o ofertę