(Symbol BAS01860) ObiektSzczecin,
Szczecin /obiekt na biura, lekką produkcję, motel
Cena na zapytanie. Zachęcamy do obejrzenia nieruchomości i złożenia swojej kontroferty, która będzie dynamicznie rozpatrzona.

Najważniejszy atut tej nieruchomości to nie tylko duża powierzchnia obiektu w cenie rzędu 4 tys. zł / m2, ale duża działka (3069 m2) dająca możliwości przyszłej rozbudowy o część biurowo-magazynowo-handlową na bazie aktualnego MPZP. Nieruchomość ta jest świetnie ulokowana logistycznie dla tych, którzy chcą mieć sprawny dojazd do miasta, zarówno Szczecina jak i Polic, a jednocześnie posiadająca ogromny potencjał rozwoju firmy bądź dokonania samej inwestycji choćby o obiekty dedydowane pod wynajem.

Sam obiekt jest w dobrym stanie, wcześniej był wykorzystywany na potrzeby działalności produkcyjno-handlowej odzieży sportowej.

UWAGA: w cenie inwestor otrzymuje profesjonalny projekt i aranżację wnętrza na cały obiekt (szacowana wartość projektu to kwota 170 tys zł netto)

więcej informacji:
Piotr Droński tel. 601 730 555 piotr@dronski.pl

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
BAS01860
Rodzaj nieruchomości
OBIEKT
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
1 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Miejscowość
Szczecin
Powierzchnia całkowita
849, 00 m²
Powierzchnia działki
3 069, 00 m²
Rodzaj obiektu
BIUROWO-USŁUGOWY
Rodzaj budynku
BIUROWIEC
Rok budowy
1930
Liczba łazienek
5
Parter
Liczba pięter [wliczając parter]
3

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Piotr Droński

Piotr Droński

Prezes Zarządu
licencja: 3642
piotr@dronski.pl
+48 601 730 555

Zapytaj o ofertę