(Symbol BAS01835) DomKarnice,
Dom jednorodzinny wolnostojący 165,31 m2
Obecnie proces budowy wraz z zakupem tak dużej działki w tej cenie, raczej trudno osiągalne.
Dla osoby ceniącej czas i możliwości, oferta godna uwagi.
Atrakcyjny dom w spokojnej  miejscowośc,i blisko morza.

Dane powierzchni:

Powierzchnia użytkowa domu mieszkalnego – 109,41 m2
Powierzchnia użytkowa domu mieszkalnego wraz z powierzchnią pom. gospodarczego – 165,31 m2
Powierzchnia zabudowy – 105 m2
Kubatura – 750,05 m3

Struktura domu:

Parter – holl, kuchnia, łazienka, pomieszczenie gospodarcze -  garaż. Poddasze – pokój z aneksem kuchennym, pokój, pokój, łazienka.

Obszar całej nieruchomości: 0,1027 ha. ( 1027 m2 ) - jedna z większych działek.

Działka zabudowana budynkiem wolnostojącym, mieszkalnym, jednorodzinnym.

Uzbrojona w infrastrukturę techniczną: elektryczną, wodociągową i kanalizacyjną z sieci miejskiej. W bliskiej odległości działki przechodzi sieć gazowa

Odległość od centrum miejscowości oraz sklepów wynosi około 550m. Sąsiedztwo stanowi zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz zabudowa zagrodowa. Obserwuje się rozwój nowego budownictwa jednorodzinnego. Także sąsiedztwo stanowią tereny uprawiane rolniczo. W niedalekiej odległości znajduje się Szkoła Podstawowa, Gimnazjum oraz Przedszkole. Przystanek PKS znajduje się w odległości około 400 m (autobusy jeżdżące w stronę miasta powiatowego Gryfice) oraz przystanek w odległości około 600 m (autobusy jeżdżące w stronę miejscowości nadmorskich). Urząd Gminy znajduje się w odległości około 550 m.


Karnice – wieś gminna w północno-zachodniej Polsce, położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie gryfickim, nad Liwką. Siedziba gminy Karnice. Karnice znajduje się przy drodzy wojewódzkiej nr 110. Przez wieś przebiegły dwie linie kolejowe: rozebrana po II wojnie światowej normalnotorowa linia Wysoka Kamieńska – Trzebiatów oraz od 2013 r. znów czynna w sezonie letnim wąskotorowa linia Gryfice – Pogorzelice.

Gmina Karnice jest jedną z sześciu gmin obszaru Powiatu Gryfickiego. Sąsiaduje z gminą Rewal, Trzebiatów, Świerzno i Gryfice. Położona jest na Równinie Gryfickiej pomiędzy trzema drogami wojewódzkimi: 102 relacji Niechorze-Kołobrzeg, 103 Kamień Pomorski-Kołobrzeg, 110 Gryfice-Lędzin.

Do największych miejscowości Gminy zarówno obszarowo jak i pod względem liczby ludności należy: Cerkwica oraz Karnice.

Gmina Karnice znajduje się w obszarze ekologicznie czystym, poza zasięgiem szkodliwego wpływu emisji zanieczyszczeń pochodzenia przemysłowego. Walory krajobrazowe wynikające z usytuowania w niedalekiej odległości od Bałtyku (2 km), ukształtowały bioróżnorodność flory i fauny.

Z racji położenia geograficznego oraz bogatej historii, Gmina Karnice jest częstym miejscem wypoczynku turystów szukających spokoju i obcowania z ekologicznie czystą przyrodą, co czyni ją jeszcze atrakcyjniejszą.

Zapraszam do składania ofert

Renata Krzyczkowska
tel. 508 142 122
renata.krzyczkowska@baszta.eu

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
BAS01835
Rodzaj nieruchomości
DOM
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
535 000 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Miejscowość
Karnice
Położenie działki
TEREN PŁASKI
Powierzchnia całkowita
165, 31 m²
Powierzchnia działki
1 027, 00 m²
Powierzchnia użytkowa
165, 31 m²
Rodzaj domu
WOLNOSTOJĄCY
Rok budowy
2015
Liczba łazienek
2
Liczba pokoi
3
Liczba pięter [wliczając parter]
1
Garaż

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Renata Krzyczkowska

Zapytaj o ofertę