(Symbol BAS01848) LokalSzczecin,
Szczecin centrum / cała kamienica do wynajęcia
Wspaniały budynek w ścisłym centrum miasta do wynajęcia w całości (890 m2) lub całej kondygnacji wraz z wewnętrznym patio (dodatkowe 160 m2) w tym 20 pokoi. Idealny dla rozwijającej się firmy nastawionej na dojeżdżającego z różnych stron miasta i województwa pracownika. Niespełna 650 m od Dworca Kolejowego i Autobusowego. Wokół znajduje się szereg kawiarni restauracji. Komunikacja autobusowa i tramwajowa jest w zasięgu ręki. 

Dla całego pracującego w budynku zespołu jest wewnętrzne patio, które w bardzo praktyczny sposób można wykorzystać jako przestrzeń wypoczynkowo-rekreacyjną. Budynek do wynajęcia jest w całości lub piętrami, i dostępny jest najdalej w dwa miesiące od podpisania umowy najmu. Podana cena to kwota netto + VAT. Najemca pokrywa wszystkie koszty utrzymania (media)

więcej informacji  Krystyna Drońska tel. 601 94 28 28 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
BAS01848
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Cena cena w innych walutach
35 000, 00 PLN
Cena za m²
39, 33 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Miejscowość
Szczecin
Powierzchnia całkowita
890, 00 m²
Rodzaj budynku
KAMIENICA
Rok budowy
1995
Standard
DOBRY
Liczba pięter [wliczając parter]
4

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Krystyna Drońska

Zapytaj o ofertę