(Symbol BAS01849) DziałkaLubin,
Na sprzedaż działka w Lubinie
Na sprzedaż niezwykle atrakcyjna działka w Lubinie gmina Międzyzdroje. Nieruchomość położona w spokojnej miejscowości ok. 8 km od Międzyzdrojów, nieopodal lasu na wzgórzu, dzięki czemu rozpościera się z niej piękny widok na całą okolicę w tym na zalew. Media przy działce.

Dla tej nieruchomości wydana została decyzja o warunkach zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego oraz trzech budynków rekreacji indywidualnej:

-powierzchnia zabudowy do 12%
-max wysokość budynku mieszkalnego do 10 m
-max wysokość budynków rekreacyjnych do 8,4 m

 Jest to idealne miejsce do zamieszkania w cichej okolicy z atrakcyjnymi widokami, jak również na stworzenie sobie miejsca przyjazdów urlopowych lub wynajmu pokoi turystom.
Piękne położenie na  skraju Wolińskiego Parku Narodowego . W pobliżu wiele atrakcji turystycznych takich jak punkty widokowe, przystań , jezioro oraz muzeum Bunkier V3.


kontakt:
Magdalena Jendrysiak
tel. +48 693 55 55 96
e-mail: magda@baszta.eu

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
BAS01849
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
580 000, 00 PLN
Cena za m²
232, 19 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Miejscowość
Lubin
Posiada warunki zabudowy
Powierzchnia działki
2 498, 00 m²
Rodzaj działki
BUDOWLANA

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Magdalena Jendrysiak

Zapytaj o ofertę