(Symbol BAS01710) ObiektSzczecin, Dąbie
Projekt deweloperski typu loft
Obiekt zlokalizowany jest w samym centrum Szczecina Dąbia, prawobrzeżnej części tego wspaniałego miasta. Sam budynek jest do adaptacji, idealnie nadając się pod mieszkania na wynajem. W bezpośredniej okolicy znajduje się wiele hal magazynowo-produkcyjnych, w których zatrudnionych jest wielu pracowników. Dla nieruchomości zostały wydane warunki zabudowy z przeznaczeniem mieszkaniowym. Może tam się realnie pojawić kilkadziesiąt funkcjonalnych mieszkań typu studio i małych dwupokojowych lokali.

W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się sklepy, przystanki komunikacji miejskiej, stacja paliw, a sama nieruchomość usytuowana jest w pobliżu dworca PKP Dąbie, drogi ekspresowej S3 oraz autostrady A6.

OPIS BUDYNKU
Obiekt 4-kondygnacyjny o łącznej powierzchni 2250 m2, wolnostojący, położony na działce o powierzchni 2305 m2, wykonany w technologii tradycyjnej. Fundamenty z kamienia, ściany konstrukcyjne i działowe z cegły ceramicznej. Podłogi oraz stropy drewniane.

Budynek jest wyposażony w instalacje:
- elektryczną
- wodociągową
- kanalizacyjną
- instalacje c.o.
- teletechniczną
- odgromową

Uwaga:: na dachu budynku usytuowane są dwie anteny telefonii komórkowej z aktualną umową dzierżawy.

informacja: Piotr Droński tel. 601 730 555

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
BAS01710
Rodzaj nieruchomości
OBIEKT
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
3 690 000 PLN
Cena za m²
1 640 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Miejscowość
Szczecin
Powierzchnia całkowita
2 250, 00 m²
Powierzchnia działki
2 305, 00 m²
Rodzaj budynku
LOFT
Rok budowy
1910
Liczba pięter [wliczając parter]
4

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Piotr Droński

Piotr Droński

Prezes Zarządu
licencja: 3642
piotr@dronski.pl
+48 601 730 555

Zapytaj o ofertę