(Symbol BAS01768) DziałkaRusiec,
Na sprzedaż grunt inwestycyjny przy S8.
Na sprzedaż, grunt inwestycyjny o powierzchni 2,9404 HA usytuowany w miejscowości Rusiec, gm. Nadarzyn, bezpośrednio przy dużym węźle trasy S8. ( wyjazd w obu kierunkach).
Do działki prowadzi asfaltowa droga serwisowa z szerokim chodnikiem oraz wjazd na działkę. Dodatkowo wzdłuż działki przebiega droga gminna stanowiąca  dogodny dojazd na zaplecze.
Doskonały dojazd z centrum Warszawy zajmuje zaledwie ok. 25 min.
W najbliższym otoczeniu znajdują się: od południa duże centrum logistyczne , od zachodu Centrum Konferencyjne Atlas oraz salon i serwis Volvo Track.
 
Teren uzbrojony we wszystkie media tj: prąd, gaz, wodociąg, kanalizacja, wszystko w pasie drogowym.
 
Grunt objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania w ¾ z zabudową usługowo-produkcyjną  U/P i usługową U, pozostała część z możliwością zbudowania parkingu.
Dla terenu usługowo-produkcyjnego wskaźnik intensywności zabudowy wynosi 4,8, powierzchnia biologicznie czynna 20 %, wysokość budynków do 20 m, nie więcej jak 6 kondygnacji, dla budynków magazynowych do 15 m, dla budynków garażowych do 6 m.
Dla terenu pod usługi wskaźnik intensywności 2,4, pow. biologicznie czynna 20 %, wysokość zabudowy 12 m ( max. 3 kondygnacje)Przestrzennego budynki usługowe i 6 m budynki garażowe.
Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 91/329 m, lekko opadająca na południe w stronę małej rzeczki Zimna Woda.
 
Istnieje możliwość zakupu sąsiedniej działki o pow. 1,3 HA oraz 0,64 HA z podobnymi warunkami zabudowy.
 
Idealny teren inwestycyjny.
Zapraszam do zapoznania się z ofertą oraz załączonym filmem.
 
Artur Worakomski
+48 601 85 44 00.
 
 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
BAS01768
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
10 000 000, 00 PLN
Cena za m²
349, 08 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
MAZOWIECKIE
Miejscowość
Rusiec
Położenie działki
ZBOCZE
Powierzchnia działki
29 404, 00 m²
Rodzaj działki
INWESTYCYJNA

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Artur Worakomski

Zapytaj o ofertę