(Symbol BAS01774) LokalMiędzyzdroje,
Międzyzdroje ekskluzywne Piano Cafe na sprzedaż
Podana cena to kwota brutto, czyli 1,4 mln zł netto plus VAT, tytułem cesji praw do lokalu wynikających z umowy najmu zawartej z Urzędem Miasta Międzyzdroje na okres jeszcze 18 lat z zagwarantowanym notarialnie prawem pierwokupu. Roczny czynsz najmu to kwota 132 tys. zł netto. W cenie zawarte jest pełne wyposażenie kuchni, urządzenia chłodnicze, naczynia.
Lokal ma opłacony do końca 2024r czynsz, dokonane wszystkie coroczne przeglądy (ostatnie za rok 2022) jak również wszystkie te, które należało wykonać po 5 latach eksploatacji lokalu zgodnie z zapisem w umowie najmu. Następne są do przeprowadzenia w roku 2028.

OPIS

Najbardziej spektakularny lokal nad polskim wybrzeżu. Nowy obiekt z 2016r, ekskluzywnie zaprojektowany i wykończony z dbałością o najmniejsze detale. Lokalizacja najlepsza z możliwych. To jedyny lokal w przepięknym, kilkuhektarowym parku Chopina, tuż obok Domu Kultury i hotelu Amber Baltic. Otoczony starodrzewem, zielonymi nasadzeniami, wiosenno-letnimi kwiatami jest niczym balsam dla oczu przebywających tam gości.

Na parterze marmurowa posadzka blanco-nero, luksusowe stolarskie wykończenie: bar, lamperie, pełna luster łazienka, sala dla gości na 50 osób, długie schody prowadzące na kondygnacje -1, gdzie znajduje się w pełni wyposażona duża kuchnia i strefa Kids Zone dla dzieci gości. Z lokalu wychodzi się na zewnętrzny, duży taras wokół całego obiektu. Powierzchnia tarasu to około 200 m2, swobodnie mieści ok. 100 gości przy stolikach. Elegancki raut, event, spektakl teatralny lub przyjęcie możliwe jest nawet na kilkaset gości, którzy swobodnie wykorzystują przestrzeń otaczającego parku.

Profesjonalne nagłośnienie Bang & Olufsen oraz BOSE wokół całego lokalu na zewnątrz (360 stopni) i głośniki w każdym pomieszczeniu wewnątrz (łazienki, korytarze, główna sala, strefa dla dzieci) wraz z równie profesjonalnym sprzętem oświetleniowym pozwala na zorganizowanie każdej imprezy o charakterze muzyczno-kulturalnym. Fortepian YAMAHA NX3 (rekomendacja Grzegorza Turnau), mikrofony Shure SM 58 i SM 55, stage box do wpięcia się ze sprzętem innych muzyków (gitara, sax,), a także konstrukcja stalowa podwieszona do sufitu na reflektory, spoty i skanery dają możliwości wyeksponowania samych muzyków i klimatu lokalu.

Na zewnątrz lokalu znajduje się niezależna przestrzeń na małą gastronomię (ok. 30 m2), gdzie można sprzedawać wszelkiego rodzaju letnie produkty nad morzem (gotowe kanapki i przekąski, wyroby cukiernicze, lody, gofry, pizzę, napoje, soki, kawę....)

Można długo pisać, wiele zobaczyć zdjęć, ale najlepiej samemu przyjechać i poczuć ducha lokalu i samego miejsca. To ekskluzywna restauracja dedykowana dla kogoś kto chciałby mieć swoją przystań nad morzem, wizytówkę swojej firmy, wspaniałe zajęcie dla uzdolnionej w gastronomii rodziny. Rentowność i dochód to kwestia uzależniona już od umiejętności gospodarza, pomysłu na lokal i wykorzystania całego potencjału tkwiącego w tak spektakularnym obiekcie. To najlepsze PIANO CAFE w Polsce.

zobacz firm z eventu BENTLEY https://www.youtube.com/watch?v=tf9ZT5kxM2Y

zobacz film z eventu ROLLS ROYCE https://youtu.be/8OdYkhxU9eQ/

dodatkowe informacje: Magdalena Jendrysiak tel. 693 555 596 lub Piotr Droński tel. 601 730 555

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
BAS01774
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
1 722 000 PLN
Cena za m²
6 888 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Miejscowość
Międzyzdroje
Powierzchnia całkowita
250, 00 m²

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Piotr Droński

Piotr Droński

Prezes Zarządu
licencja: 3642
piotr@dronski.pl
+48 601 730 555

Zapytaj o ofertę