(Symbol BAS01803) DziałkaMiędzyzdroje,
Działka w Międzyzdrojach dla dewelopera

Działka jest usytuowana w cichej i spokojnej dzielnicy willowej. Obecnie remontowane są wszystkie ulice wokół. W bliskiej odległości (ok. 200 m) znajduje się sklep LIDL i kompleks hotelowo-mieszkalny z bogatym zapleczem rekreacyjnym Bel Mare. To pożądana lokalizacja szczególnie dla mieszkańców i szukających spokoju turystów. Warto to zakupić i trzymać jako pewną inwestycje, lub też zrealizować projekt i w całości, albo go sprzedać, albo też wynajmować i czerpać z niego regularne korzyści. Na bazie nowego planu zagospodarowania przestrzennego szacowane jest tam ok. 3200 PUM. 

Wydane są prawomocne warunki zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalnego wielorodzinnego z dwupoziomowym garażem podziemnym, murem oporowym i infrastrukturą techniczną. W nowym MPZP poprawione zostały parametry zabudowy.  


OPIS

/ pow. 1842 m2
/ 900 m do morza
/ wieczyste użytkowanie
/ dzielnica willowa
/ działka przeznaczona w studium pod budynek wielorodzinny i nieuciążliwe usługi
/ cena 3,35 mln zł (zakup od osoby fizycznej)


Kontakt :

Magdalena Jendrysiak 
tel. +48 693 55 55 96


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
BAS01803
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
3 350 000 PLN
Cena za m²
1 819 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Miejscowość
Międzyzdroje
Posiada warunki zabudowy
Powierzchnia działki
1 842, 00 m²

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Magdalena Jendrysiak

Zapytaj o ofertę