(Symbol BAS01807) DomKołobrzeg,
Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowa inwestycję w Kołobrzegu.
Na sprzedaż:

Domy dwurodzinne usytuowane są w południowej części Kołobrzegu (przy wjeździe od strony Zieleniewa).

Okolica należy do nowo i szybko rozbudowującej się części miasta Kołobrzeg. Teren całkowicie uzbrojony. Drogi dojazdowe utwardzone i oświetlone. Zaczęto budowę dwóch kolejnych domów jednorodzinnych z dwoma mieszkaniami o powierzchni ok. 92 m2 w każdym. Mieszkania usytuowane są na działkach o powierzchniach ok. 190 do 250 m2 (pełna własność nieruchomości). Lokale te, stanowią wspaniałą alternatywę dla osób poszukujących mieszkania w bloku o zbliżonej powierzchni mieszkalnej. Powierzchnia mieszkania - to dwie pełne kondygnacje (bez skosów na piętrze). Mieszkania są oddawane dla klienta w stanie deweloperskim. Stan ten obejmuje wykończony budynek z zewnątrz wraz z wykonaniem zagospodarowania terenu. Wewnątrz wykonane są instalacje: elektryczne (wraz z włącznikami i gniazdami); instalacje hydrauliczne i centralnego ogrzewania (wraz z piecem gazowym firmy Buderus i ogrzewaniem podłogowym w całym mieszkaniu); wykonane są tynki i wylewki posadzek. Zainstalowano okna 3-szybowe niemieckiej firmy Schüco (z bardzo dobrymi parametrami technicznymi) oraz drzwi wejściowe firmy Gerda. Zaprojektowana wentylacja mechaniczna (REKUPERACJA) w celu ograniczenia strat ciepła. Dla każdego mieszkania przeznaczone są dwa miejsca postojowe (w cenie mieszkania), z możliwością zabudowy wiatą, z zadaszeniem dla samochodu i częścią użytkową na sprzęty domowe (rowery, kosiarka, meble ogrodowe na zimę itd.). Domy budowane są z dobrych materiałów budowlanych, spełniających wszelkie normy energetyczne. Zastosowano elementy znanych i sprawdzonych producentów np.: Gerda, Schüco, Buderus, którzy zapewniają najwyższe standardy w branży budowlanej.
Polecam gorąco i zapraszam inwestorów szukających nieruchomosci pod wynajem oraz prywatne osoby zainteresowane kupnem nieruchomosci na cele mieszkalne oraz turystyczne.
Pilne! Z czterech , możliwych do kupna mieszkań, pozostały już tylko dwa.
Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.
Małgorzata Turzańska 608 301 031

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
BAS01807
Rodzaj nieruchomości
DOM
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Rodzaj rynku
PIERWOTNY
Cena cena w innych walutach
760 000 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Miejscowość
Kołobrzeg
Położenie działki
TEREN PŁASKI
Powierzchnia całkowita
92, 00 m²
Powierzchnia działki
250, 00 m²
Powierzchnia użytkowa
92, 00 m²
Rodzaj domu
BLIŹNIACZY
Rok budowy
2022
Liczba łazienek
2
Liczba pokoi
4
Liczba pięter [wliczając parter]
2
Garaż

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Małgorzata Turzańska

Zapytaj o ofertę