(Symbol BAS01807) DomKołobrzeg,
Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowa inwestycję w Kołobrzegu.
Na sprzedaż:

Dwa domy dwurodzinne usytuowane w południowej części Kołobrzegu (przy wjeździe od strony Zieleniewa, ul. Podbipięty). w okolicy należącej do nowo i szybko rozbudowującej się części miasta Kołobrzeg. Teren całkowicie uzbrojony. Drogi dojazdowe utwardzone i oświetlone.

W każdym z nich zaprojektowano po dwa mieszkania o powierzchni 92 m kw.
Usytuowane są na działkach o powierzchniach ok. 190 do 250 m2 (pełna własność nieruchomości). Lokale te, stanowią wspaniałą alternatywę dla osób poszukujących mieszkania w bloku o zbliżonej powierzchni. Powierzchnia mieszkania - to dwie pełne kondygnacje (bez skosów na piętrze). Mieszkania są oddawane dla klienta w stanie deweloperskim.
Stan ten obejmuje wykończony budynek z zewnątrz wraz z wykonaniem zagospodarowania terenu.
Wewnątrz wykonane są instalacje: elektryczne (wraz z włącznikami i gniazdami); instalacje hydrauliczne i centralnego ogrzewania (wraz z piecem gazowym firmy Buderus i ogrzewaniem podłogowym w całym mieszkaniu); wykonane są tynki i wylewki posadzek.
Zainstalowano okna 3-szybowe niemieckiej firmy Schüco (z bardzo dobrymi parametrami technicznymi) oraz drzwi wejściowe firmy Gerda. Dla każdego mieszkania przeznaczone są dwa miejsca postojowe (w cenie mieszkania), z możliwością zabudowy wiatą, z zadaszeniem dla samochodu i częścią użytkową na sprzęty domowe (rowery, kosiarka, meble ogrodowe na zimę itd.).
Domy budowane są z dobrych materiałów budowlanych, spełniających wszelkie normy energetyczne. Zastosowane zostały. elementy znanych i sprawdzonych producentów np.: Gerda, Schüco, Buderus, którzy zapewniają najwyższe standardy w branży budowlanej.

Polecam gorąco i zapraszam inwestorów szukających nieruchomosci pod wynajem oraz prywatne osoby zainteresowane kupnem nieruchomosci na cele mieszkalne oraz turystyczne.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
BAS01807
Rodzaj nieruchomości
DOM
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Rodzaj rynku
PIERWOTNY
Cena cena w innych walutach
640 000, 00 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Miejscowość
Kołobrzeg
Położenie działki
TEREN PŁASKI
Powierzchnia całkowita
92, 00 m2
Powierzchnia działki
250, 00 m2
Powierzchnia użytkowa
92, 00 m2
Rodzaj domu
BLIŹNIACZY
Rok budowy
2022
Liczba łazienek
2
Liczba pokoi
4
Liczba pięter [wliczając parter]
2
Garaż

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Małgorzata Turzańska

Zapytaj o ofertę