(Symbol BAS01816) DziałkaZbąszyń,
Urokliwa działka - 3 ha z hotelem/rzeka Obra
Oferta sprzedaży obiektu hotelowego o łącznej powierzchni 1740 m2 usytuowanego na 3 hektarowej malowniczej działce.

Nieruchomość położona jest na granicy województwa Wielkopolskiego oraz Lubuskiego, w miejscowości Zbąszyń, w odległości 5 km od węzła autostrady A2 nad samą rzeką Obra w sąsiedztwie lasu i w otoczeniu malowniczych krajobrazów. W niedalekiej odległości od jeziora Błędno gdzie mieści się centrum sportów wodnych.

Obiekt hotelowy posiada :
- 16 pokoi na blisko 40 osób,
- kuchnię z pełnym zapleczem,
- estaurację,
- recepcję,
- 3 przestronne sale konferencyjne wyposażone w nowoczesny sprzęt, które mogą pomieścić ponad 200 osób doskonale nadające się do spotkań edukacyjnych biznesowych jak i na przyjęcia weselne.
- bar,
- saunę,
- pomieszczenie do masażu
- windę ( obiekt przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych).

Cały budynek łącznie z pokojami jest klimatyzowany. Dodatkowo do zagospodarowania powierzchnia około 250 m2 z oknami na poziomie -1.

Całość otoczenia dopełnia duży parking, który pomieści nawet TIR-y . Plac zabaw dla dzieci , las (gdzie pełno jest grzybów i owoców leśnych) w części 1 hektara dzierżawiony jest przez właściciela oraz cztery stawy hodowlane z usypanymi groblami. Stawy połączone są rzeką na której odbywają się liczne spływy kajakowe.
Hotel tętni życiem. Cały czas organizowane są wesela, spotkania kulturalno - biznesowe jak również najem turystyczny bardzo dobrze funkcjonuje. 

Najważniejsze!
W planie zagospodarowania przestrzennego działki posiadają przeznaczenie mieszkalno- usługowe. Teren absolutnie nadaje się pod rozbudowę.


Zapraszam do obejrzenia obiektu i zapoznania się ze szczegółami.
Więcej informacji:
Izabela Roman
+48 602 646 490
Izabela.roman@baszta.eu

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
BAS01816
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
4 500 000, 00 PLN
Cena za m²
150, 00 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
WIELKOPOLSKIE
Miejscowość
Zbąszyń
Położenie działki
TEREN PŁASKI
Powierzchnia całkowita
1 740, 00 m²
Powierzchnia działki
30 000, 00 m²
Rodzaj działki
BUDOWLANA

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Izabela Roman

Zapytaj o ofertę