(Symbol BAS00758) DziałkaRysie,
Atrakcyjna działka pod Warszawą.
Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana blisko Warszawy. Nieruchomość położona w malowniczym i urokliwym miejscu w rejonie miejscowości Dębe Wielkie.
Działka wyróżnia się bardzo dobrym dojazdem. Oddalona jest od Drogi Krajowej DK2 o 2,5 km, dojazd asfaltowy.
Do: Granic Warszawy ok 18 km, centrum stolicy ok 35km, Mińska Mazowieckiego 11 km.

W odległości 4 km jest węzeł i wjazd na autostradę - południową obwodnicę Warszawy. Dojazd do Warszawy zajmuje zaledwie ok. 30 min.
Na wysokości miejscowości Rysie zamontowane ekrany akustyczne, także odległość do działki ok. 400 m nie wpływa na komfort mieszkania.

Nieruchomość o powierzchni 1670 m2 obszarowo zalicza się do kolonii siedmiu działek budowlanych z wydzieloną i utwardzoną drogą wewnętrzną. Cały obszar ograniczony jest z trzech stron ładnym lasem, a jedną pierzeją przylega do drogi gminnej. Działka jest częsciowo zadrzewiona. Kształt zbliżony do prostokąta.Jednym bokiem od strony północno-wschodniej przylega do lasu.

Dostepne media to prąd i wodociąg.
Eleganckie i dobre sąsiedztwo gwarantowane.

Oferta godna polecenia dla kogoś kto szuka sielskiej ciszy i spokoju, a jednocześnie chce mieć zagwarantowany dobry dojazd do Warszawy.

kontakt: Artur Worakomski 601 85 44 00 lub 22 710 10 10 , artur.worakomski@dronski.pl
Pełna oferta na stronie www.baszta.eu

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
BAS00758
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
350 000, 00 PLN
Cena za m²
209, 58 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
MAZOWIECKIE
Miejscowość
Rysie
Powierzchnia działki
1 670, 00 m²
Rodzaj działki
BUDOWLANA

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Artur Worakomski

Zapytaj o ofertę