(Symbol BAS01330) DziałkaKamień Pomorski,
Kamień Pom. / działka z dostępem do zalewu
UWAGA: istnieje opcja zakupu połowy działki ponieważ cała  (pow. 10 651 m2) została podzielona na 2 mniejsze działki, każda po 5300 m2. 

Działka bezpośrednio graniczy z linią brzegową zalewu w Kamieniu Pomorskim, niepełna 500 m od największej na Pomorzu mariny na 286 jednostek pływających.  Roztacza się z niej piękny widok na wyspę Chrząszczewską i zalew. Nieruchomość położona jest przy ulicy Orzeszkowej w sąsiedztwie już istniejącej zabudowy usługowej i jednorodzinnej. Mamy też domy turystyczne w zabudowie szeregowej i usługi turystyczne. Stąd też można wystąpić o takie właśnie warunki zabudowy - zabudowa domami letniskowymi z usługami nieuciążliwymi lub też tylko na własne potrzeby dom całoroczny. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się kompleks takich letnich domków w zabudowie szeregowej. Jest na to ogromne zapotrzebowanie. 

Co więcej ! Urząd Miasta podjął decyzję i zatwierdził rozbudowę istniejącej mariny, o kolejne 200 jednostek, co uczyni ją jedną z największych w Polsce. Świadczy to o ogromnym zainteresowaniu ludzi spod znaku "róży wiatrów".  Prace zostały już rozpoczęte. Do tej rozbudowanej mariny jest zalewie 550 m od rzeczowej działki wystawionej na sprzedaż. Jej prostokątny kształt pozwala na swobodne planowanie zabudowy. Z kolei spokojna okolica oraz bliskość terenów rekreacyjnych dają dodatkowe możliwości w wykorzystaniu tak pięknie położonego terenu. 

Działka idealnie wpisuje się w koncepcje kilkuletniej inwestycji, gdzie Urząd Miasta Kamienia Pomorskiego rozpoczął kolejne projekty związane z infrastrukturą portowo-żeglugową, a otwarcie tunelu pod Świną w Świnoujściu łączącego wyspy Uznam i Wolin dało impuls do jeszcze większej liczby gości i turystów z Niemiec i Skandynawii, którzy stanowią potencjalną grupę inwestorów na tego typu nieruchomości, które po drugiej stronie tunelu, czytaj "tuż zagranicą" kosztują jeszcze dzisiaj kilkakrotnie więcej niż podobne nieruchomości w Polsce.  Stąd estymowana cena za kilka lat to kwota rzędu 600-800 zł / m2 zważywszy na bezpośredni dostęp do wody i samą lokalizację względem miasta (niemalże samo centrum) i największej na zachodniopomorskim szlaku - żeglugowej mariny. 

Listopad 2023 - nowa okazyjna cena

Więcej informacji...  Piotr Droński tel. 601 730 555
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
BAS01330
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
560 000, 00 PLN
Cena za m²
52, 58 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Miejscowość
Kamień Pomorski
Położenie działki
TEREN PŁASKI
Powierzchnia działki
10 651, 00 m²
Rodzaj działki
BUDOWLANA

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Piotr Droński

Piotr Droński

Prezes Zarządu
licencja: 3642
piotr@dronski.pl
+48 601 730 555

Zapytaj o ofertę