(Symbol BAS01431) DziałkaMierzyn,
Szczecin / Mierzyn - ekskluzywna działka z lasem

Na sprzedaż luksusowa działka (pow. 4100 m2) tuż przy ścianie lasu i z własnym zadrzewionym parkiem. W cenie jest rozpoczęta budowa nowoczesnego domu jednorodzinnego z basenem w bryle budynku. Działka jest opalowana i podłączona do infrastruktury drogowej (z trzech stron: od ulicy Jarzębinowej, Kasztanowej i Wędrownej) oraz wszystkich mediów, które są wyprowadzone na działce.

Zgodnie z projektem i pozwoleniem na budowę powierzchnia zabudowy domu to 268 m2, użytkowa 363 m2, parter 221 m2 (w tym garaż 82 m2 oraz basen 43 m2, sauna i salon kąpielowy). Nad garażem taras o powierzchni 82 m2. Piętro o powierzchni użytkowej 142 m2.

Architektura budynku, formuła kameralnego, ekskluzywnego zamkniętego osiedla i standard jego wykończenia tworzą ofertę nie mającą sobie porównywalnych w okolicy. Jest to najładniejsza działka w tej części Szczecina przeznaczona pod luksusową rezydencję. W bezpośrednim sąsiedztwie, wokół działki nic już nigdy nie będzie budowane. Zagospodarowanie terenu jest już niemalże w pełni ukończone.

Działka zlokalizowana w Mierzynie przy ulicy Jarzębinowej w kompleksie pięciu domów, stanowiących mini osiedle z własną drogą wewnętrzną wykonaną z kostki polbrukowej, oświetleniem ulicy, ogrodzeniem, okablowaniem, itp.
W sąsiedztwie znajduje się wiele nowo wybudowanych domów. Wspaniała jest ekspozycja słońca. Wartym szczególnego podkreślenia jest fakt, że w przylegającym tuż obok lesie o pow. 7 ha znaleźć można miejsca do spacerów, jazdy na rowerze, uprawiania porannego fitness czy też dziecięcych zabaw. Na samej działce często spotkać można stado pasących się saren.

Pięciu współwłaścicieli równo partycypuje we wszystkich wspólnych pracach inwestycyjnych na terenie osiedla tworząc wspaniałą i wyjątkową społeczność. Na chwilę obecną zamieszkałe są już cztery, a ostatnia rzeczowa działka utwardzona palami przygotowana jest do wylania płyty fundamentowej. Do działki doprowadzone są wszystkie media, stąd sama budowa potrwać może nie dłużej jak 8 miesięcy.

Zachęcamy potencjalnych klientów do złożenia swojej kontroferty. Będzie ona poważnie rozpatrzona.


Charakterystyka działki:

/ cena z projektem budowlanym i pozwoleniem na budowę

/ pełne uzbrojenie

/ osiedle 5 domów

/ odległość od centrum 10 km, do Reala/Castorama 3 km

/ kompleks graniczy z lasem

/ na terenie działki jest blisko 2500 m2 prywatnego, zadbanego lasu

/ dojazd do działki aż z trzech stron: od ulicy Klonowej, Jarzębinowej i Wędrownej


ODLEGŁOŚCI:

- 8 km do centrum
- 1 km do nowo wybudowanej publicznej szkoły
- 3 km do centrum handlowego "STER"
- 1 km stacja benzynowa
- 1 km Restauracja/Pizzeria/Kebab/Sklep Żabka/Sklep Monopolowy
- 1 km apteka
- 2 km sklep LIDL
- 1 km basen

Zobacz film o działce:
https://youtu.be/I6CpB1x8NR0

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
BAS01431
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Rodzaj rynku
PIERWOTNY
Cena cena w innych walutach
1 250 000 PLN
Cena za m²
305 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Miejscowość
Mierzyn
Położenie działki
TEREN PŁASKI
Posiada warunki zabudowy
Powierzchnia działki
4 100, 00 m²
Rodzaj działki
BUDOWLANA

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Piotr Droński

Piotr Droński

Prezes Zarządu
licencja: 3642
piotr@dronski.pl
+48 601 730 555

Zapytaj o ofertę