(Symbol BAS01465) DziałkaSzczecin,
Szczecin / projekt deweloperski na 50.000 pum / teren 5,6 ha /
Teren jest zlokalizowany w Szczecinie na dzielnicy Gumieńce w bliskiej odległości od centrum handlowego STER i środków komunikacji miejskiej. Samo centrum będzie rozbudowywane w przyszłym roku o kilkadziesiąt tysięcy m2 o dodatkowe sklepy, restauracje i kino. Na danym terenie na bazie wydanych warunków można wybudować około 50.000 pum, niskobudżetowo ze względu na to, że parkingi są głównie naziemne. Na działce zostały wyburzone istniejące dotąd budynki i budowle. Teren jest w przygotowaniu do pierwszego etapu inwestycji na około 6 tys pum.

Cena wywoławcza to 31 mln zł netto, z możliwością ustalenia warunków płatności.

Bardzo mocno to rekomendujemy, bo to jest inwestycja na lata ze stabilną sprzedażą i przy stabilnym popycie na szczecińskim rynku. Jest to lokalizacja pożądana przez mieszkańców Szczecina, studentów, osoby przyjezdne. Miejsce jest doskonale skomunikowane z centrum miasta i ośrodkami studenckimi. Bez wątpienia jedno, dwu i trzypokojowe mieszkania w takim projekcie znalazłyby bardzo duże uznanie na rynku i cieszyłyby się dużem powodzeniem.

więcej informacji... Piotr Droński tel. 601 730-555

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
BAS01465
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
33 000 000, 00 PLN
Cena za m²
589, 29 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Miejscowość
Szczecin
Posiada warunki zabudowy
Powierzchnia działki
5, 60 m²
Rodzaj działki
BUDOWLANA

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Piotr Droński

Piotr Droński

Prezes Zarządu
licencja: 3642
piotr@dronski.pl
+48 601 730 555

Zapytaj o ofertę