(Symbol BAS01474) MieszkanieSzczecin,
Nowoczesne Apartamenty | WYSOKI STANDARD | 9

Inwestycja Apartamenty 101 Warszewo skierowana jest do najbardziej wymagających osób, ceniących komfort życia, spokój i wygodę. Zostały zaprojektowane i wykonane z niesamowitą dokładnością. Dzięki temu są porównywalne do ekskluzywnych domów.

Osiedle wyróżnia się niską i kameralną zabudową, stwarzającą poczucie prywatności, dzięki położeniu na zamkniętym, ogrodzonym i monitorowanym terenie. Jest doskonałą alternatywą dla tych, którzy nie chcą już mieszkać w wielkim domu i zamierzają zamienić go na luksusowe mieszkanie.

Mając na uwadze wymogi klientów, zaprojektowaliśmy nowoczesne i funkcjonalne układy pomieszczeń, dbając o atrakcyjność lokali na każdej kondygnacji.


Apartamenty mają bardzo bogate standardowe wyposażenie w którym znajdziemy:
- klimatyzację firmy Samsung (ze specjalnym filtrem eliminującym zanieczyszczenia, alergeny, bakterie i wirusy - w tym koronawirusy)
- ogrzewanie podłogowe
- system inteligentnego zarządzania renomowanej firmy Fibaro
- komórkę lokatorską
- co najmniej dwa miejsca postojowe z możliwością ładowania pojazdów elektrycznych
- przestronny taras (oraz dodatkowy balkon dostępny z sypialni w apartamentach klasy M3)
- przytulny ogródek w mieszkaniach na parterze z automatycznym systemem nawadniania i koszenia trawników
- przesuwne okna tarasowe i balkonowe, nieposiadające progów

Powierzchnia apartamentów wynosi od 78,59 m2 do 114,85 m2.


Budynek ma zaledwie trzy kondygnacje, na każdej tylko po 7 apartamentów, w dwóch skrzydłach. Dodatkowy komfort zapewniają szybkie i cichobieżne windy. Do wykończenia części wspólnych zostały użyte naturalne materiały najwyższej jakości. Na klatkach schodowych zostały zastosowane izolacje akustyczne, podobnie na ścianach znajdujących się między mieszkaniami, a nawet ściankach wewnątrz każdego z apartamentów. Dodatkowo w garażu podziemnym znajduje się rowerownia oraz warsztat z ogólnodostępnymi narzędziami do dyspozycji mieszkańców.


Lokalizacja

Apartamenty znajdują się w doskonałym położeniu - sąsiedztwie Parku Warszewo-Podbórz. Spacerem można dostać się do Puszczy Wkrzańskiej czy okolic Jeziora Głębokiego. To doskonałe rozwiązanie również dla rodziców z dziećmi. Na osiedlu jest atrakcyjny plac zabaw oraz zaaranżowane tereny zielone dzięki czemu przestrzeń stwarza dogodne warunki do spędzania czasu na świeżym powietrzu. W pobliżu znajdziemy przedszkole oraz budowana jest także nowa szkoła podstawowa. Są sklepy, jest przychodnia i apteka.

W pobliżu nie znajdziemy anten nadawczych linii komórkowej. Nie ma również linii wysokiego napięcia i trafostacji powodujących zdrowotne powikłania.


Wykończenie pod klucz

Na specjalne życzenie klienta, jesteśmy w stanie wykonać w mieszkaniu prace wykończeniowe, oszczędzając Państwu stresu związanego z wyborem ekipy. Wspólnie wybierzemy najwyższej klasy materiały, które sprawią, że mieszkanie stanie się niepowtarzalne, wyjątkowo funkcjonalne i trwałe. Dysponujemy sprawdzonymi fachowcami, którzy wykończą Państwa mieszkanie z wielką dbałością o wszelkie detale.

Profesjonalną aranżacją i projektem wnętrz zajmuje się renomowana na szczecińskim rynku architekt Agnieszka Drońska (tel. +48 603 699 900), od wielu lat z sukcesem prowadząca swoją działalność przy projektowaniu apartamentów, domów czy też lokali usługowych.
Zobacz wybrane realizacje - www. projektawaniewnetrz.baszta.eu

Na prezentację nieruchomości odbieramy i odwozimy naszych klientów samochodem elektrycznym BMW I3. Jest to próba podkreślenia ekologicznego charakteru budynku, który oferuje wszystkie miejsca parkingowe z niezależną stacją prądową do ładowania.

Dodatkowo przy zakupie apartamentu, otrzymają Państwo specjalną ofertę na zakup elektrycznego samochodu BMW I3 oraz stację szybkiego ładowania Wallbox w prezencie.

Aby zapoznać się ze szczegółami oferty, poznać wyceny, prosimy o kontakt z biurem sprzedaży. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie Państwa pytania.

Pozostało 7 apartamentów;

1 . Parter     Apartament nr 1.             79,59 m kw.  989 000 zł
                    Apartament nr 2.            82,09 m kw.  1 019 000 zł
2. I Piętro.   Apartament nr 9.            82,09 m kw   999 000 zł
                    Apartament nr 10           114,57 m kw   1 439 000 zł
3. II PIętro  Apartament nr 15            78,59 m kw.  969 0000 zł
                    Apartament nr 16.           82,09 m kw.   999 000 zł
                    Apartament nr 17.            114,57 m kw.  1 439 000 zł

Do nabycia również są;     duży garaż w cenie 123 000 zł;     mały garaż 85 000 zł;      miejsce parkingowe w hali garażowej 85 000 zł,      komórka lokatorska 15 000 zł.


9

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
BAS01474
Rodzaj nieruchomości
MIESZKANIE
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Rodzaj rynku
PIERWOTNY
Cena cena w innych walutach
999 000, 00 PLN
Cena za m²
12 711, 54 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Miejscowość
Szczecin
Powierzchnia całkowita
78, 59 m²
Rodzaj budynku
APARTAMENTOWIEC
Rok budowy
2020
Standard
DO WYKOŃCZENIA
Liczba pokoi
3
Piętro
1
Liczba pięter [wliczając parter]
3
Garaż

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Małgorzata Turzańska

Zapytaj o ofertę