(Symbol BAS01888) DomMierzyn,
Szczecin Mierzyn / dom na kameralnym osiedlu
Uwaga: w czerwcu obniżka ceny z 1,85 na 1,79 mln zł.

Na sprzedaż pięknie położony dom tuż przy ścianie lasu, na ekskluzywnym, kameralnym osiedlu. Uwaga: istnieje możliwość dokupienia bezpośrednio sąsiadującej działki o pow. 3100 m2 (piękny drzewostan, prywatny las), co łącznie z działką pod domem dałoby (724 m2 + 3100 m2) razem 3824 m2.

Zgodnie z projektem powierzchnia użytkowa domu to 145 m2, w tym: parter (salon, pokój, toaleta) o pow. 77 m2 plus garaż 42 m2. Nad garażem taras o powierzchni 50 m2. Piętro o powierzchni użytkowej 68 m2 z trzema pokojami, garderobą i łazienką.

Architektura budynku, formuła kameralnego, ekskluzywnego zamkniętego osiedla i standard jego wykończenia tworzą ofertę nie mającą sobie porównywalnych w okolicy. Jest to najładniejsza lokalizacja w tej części Szczecina. W bezpośrednim sąsiedztwie, wokół działki nic już nigdy nie będzie budowane. Zagospodarowanie terenu jest już niemalże w pełni ukończone.

Sam dom jest wykończony z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów. Jest dużo kamienia w kolorystyce czarno-białej. Mamy tam wykończoną i wyposażoną kuchnię.

Dom ten położony jest w kompleksie pięciu domów, stanowiących mini osiedle z własną drogą wewnętrzną wykonaną z kostki brukowej, oświetleniem ulicy, ogrodzeniem, okablowaniem, itp. W bliskim sąsiedztwie znajduje się wiele nowo wybudowanych domów. Wspaniała jest ekspozycja słońca, od wschodu do zachodu pięknie nasłonecznione jest całe mieszkanie i ogród. . Wartym szczególnego podkreślenia jest fakt, że w przylegającym tuż obok lesie o pow. 7 ha znaleźć można miejsca do spacerów, jazdy na rowerze, uprawiania porannego fitness czy też dziecięcych zabaw. Przy samej działce często spotkać można stado pasących się saren i innych dzikich zwierząt.

Pięciu współwłaścicieli domów na tym mini osiedlu, równo partycypuje we wszystkich wspólnych pracach inwestycyjnych na terenie osiedla, tworząc wspaniałą i wyjątkową społeczność. Na chwilę obecną zamieszkałe są już cztery, a ostatnia - wolna do zabudowy - działka jest utwardzona palami i przygotowana do wylania płyty fundamentowej. Do działki doprowadzone są wszystkie media, stąd sama budowa potrwać może nie dłużej jak 8 miesięcy.

Zachęcamy potencjalnych klientów do jego obejrzenia i w ślad za tym do złożenia swojej kontroferty. Będzie ona poważnie i szybko rozpatrzona.


Charakterystyka lokalizacji:

/ osiedle 5 domów

/ kompleks graniczy z lasem

/ dojazd do działki od ulicy Jarzębinowej


ODLEGŁOŚCI:

- 8 km do centrum
- 3 km do centrum handlowego "STER"
- 3 km stacja benzynowa
- 2,5 km sklep LIDL- 2 km Restauracja/Pizzeria/Kebab/Sklep Żabka/Sklep Monopolowy
- 2 km apteka
- 2 km basen
- 1 km do nowo wybudowanej publicznej szkoły

Zobacz film o terenie:
https://youtu.be/I6CpB1x8NR0

więcej informacji... Krystyna Drońska tel. 601 94 28 28 lub Piotr Droński tel. 601 730 555

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
BAS01888
Rodzaj nieruchomości
DOM
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
1 790 000, 00 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Miejscowość
Mierzyn
Powierzchnia całkowita
194, 00 m²
Powierzchnia działki
724, 00 m²
Powierzchnia użytkowa
145, 00 m²
Rodzaj domu
WOLNOSTOJĄCY
Rok budowy
2015
Liczba łazienek
1
Liczba pokoi
5
Liczba pięter [wliczając parter]
1
Garaż

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Krystyna Drońska

Zapytaj o ofertę