(Symbol BAS01888) DomMierzyn,
Szczecin Mierzyn / dom na kameralnym osiedlu
Na sprzedaż pięknie położony dom tuż przy ścianie lasu, na ekskluzywnym, kameralnym osiedlu. Uwaga: istnieje możliwość dokupienia bezpośrednio sąsiadującej działki o pow. 3100 m2 (piękny drzewostan, prywatny las), co łącznie z działką pod domem dałoby razem 3824 m2.

Zgodnie z projektem powierzchnia użytkowa domu to 145 m2, w tym: parter (salon, pokój, toaleta) o pow. 77 m2 plus garaż 42 m2. Nad garażem taras o powierzchni 50 m2. Piętro o powierzchni użytkowej 68 m2 z trzema pokojami, garderobą i łazienką.

Architektura budynku, formuła kameralnego, ekskluzywnego zamkniętego osiedla i standard jego wykończenia tworzą ofertę nie mającą sobie porównywalnych w okolicy. Jest to najładniejsza lokalizacja w tej części Szczecina. W bezpośrednim sąsiedztwie, wokół działki nic już nigdy nie będzie budowane. Zagospodarowanie terenu jest już niemalże w pełni ukończone.

Sam dom jest wykończony z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów. Jest dużo kamienia w kolorystyce czarno-białej. Mamy tam wykończoną i wyposażoną kuchnię.

Dom ten położony jest w kompleksie pięciu domów, stanowiących mini osiedle z własną drogą wewnętrzną wykonaną z kostki brukowej, oświetleniem ulicy, ogrodzeniem, okablowaniem, itp. W bliskim sąsiedztwie znajduje się wiele nowo wybudowanych domów. Wspaniała jest ekspozycja słońca, od wschodu do zachodu pięknie nasłonecznione jest całe mieszkanie i ogród. . Wartym szczególnego podkreślenia jest fakt, że w przylegającym tuż obok lesie o pow. 7 ha znaleźć można miejsca do spacerów, jazdy na rowerze, uprawiania porannego fitness czy też dziecięcych zabaw. Przy samej działce często spotkać można stado pasących się saren i innych dzikich zwierząt.

Pięciu współwłaścicieli domów na tym mini osiedlu, równo partycypuje we wszystkich wspólnych pracach inwestycyjnych na terenie osiedla, tworząc wspaniałą i wyjątkową społeczność. Na chwilę obecną zamieszkałe są już cztery, a ostatnia - wolna do zabudowy - działka jest utwardzona palami i przygotowana do wylania płyty fundamentowej. Do działki doprowadzone są wszystkie media, stąd sama budowa potrwać może nie dłużej jak 8 miesięcy.

Zachęcamy potencjalnych klientów do jego obejrzenia i w ślad za tym do złożenia swojej kontroferty. Będzie ona poważnie i szybko rozpatrzona.


Charakterystyka lokalizacji:

/ osiedle 5 domów

/ kompleks graniczy z lasem

/ dojazd do działki od ulicy Jarzębinowej


ODLEGŁOŚCI:

- 8 km do centrum
- 3 km do centrum handlowego "STER"
- 3 km stacja benzynowa
- 2,5 km sklep LIDL- 2 km Restauracja/Pizzeria/Kebab/Sklep Żabka/Sklep Monopolowy
- 2 km apteka
- 2 km basen
- 1 km do nowo wybudowanej publicznej szkoły

Zobacz film o terenie:
https://youtu.be/I6CpB1x8NR0

więcej informacji... Krystyna Drońska tel. 601 94 28 28 lub Piotr Droński tel. 601 730 555

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
BAS01888
Rodzaj nieruchomości
DOM
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
1 850 000, 00 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Miejscowość
Mierzyn
Powierzchnia całkowita
194, 00 m2
Powierzchnia działki
724, 00 m2
Powierzchnia użytkowa
145, 00 m2
Rodzaj domu
WOLNOSTOJĄCY
Rok budowy
2015
Liczba łazienek
1
Liczba pokoi
5
Liczba pięter [wliczając parter]
1
Garaż

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Krystyna Drońska

Zapytaj o ofertę