(Symbol BAS01891) DziałkaWisełka,
Działka w Wisełce 150 m od jeziora
Na sprzedaż niezwykle atrakcyjna działka o pow. 3584 m2 położona w urokliwej, nadmorskiej  miejscowości Wisełka ok. 10 km od Międzyzdrojów.
Nieruchomość ogrodzona, usytuowana w spokojnej okolicy, przy lesie, obok nowych zabudowań.  Niewątpliwym atutem jest również odległość ok. 150 m od Jeziora Wiselka, przy którym znajduje się przystań gdzie można wypożyczyć sprzęt wodny, niewielka plaża oraz pomost. Do centrum miejscowości jest 5 min. spacerem.

 Dla przedmiotowej działki wydana została decyzja o warunkach zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie dwóch budynków mieszkalnych jednorodzinnych wraz z niezbedną infrastrukturą. 

-powierzchnia zabudowy do 8,5%
-max wysokość głównej kalenicy budynku do 9 m

Wisełka to miejscowość położona nad morzem na Wyspie Wolin, na skraju Wolińskiego Parku Narodowego. W pobliżu znajduje się wiele atrakcji, takich jak pole golfowe, punkty widokowe oraz kilka jezior. 
Ze względu na indywidualne walory miejscowości oraz położenie samej działki jest to idealne miejsce do wybudowania domu w pięknej okolicy a także prowadzenia tam działalności dochodowej związanej z wynajmem pokoi.


kontakt:
Magdalena Jendrysiak
tel. +48 693 55 55 96
e-mail: magda@baszta.eu

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
BAS01891
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
890 000, 00 PLN
Cena za m²
248, 33 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Miejscowość
Wisełka
Posiada warunki zabudowy
Powierzchnia działki
3 584, 00 m²

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Magdalena Jendrysiak

Zapytaj o ofertę