(Symbol BAS01896) DziałkaRowy,
Działka nad morzem z linią brzegową | Rowy
Na sprzedaż wyjątkowa działka z projektem, zlokalizowana bezpośrednio przy wodzie, w centrum miejscowości Rowy, tuż przy głównym ciągu komunikacyjnym, zaledwie 120m od plaży.  Tuż obok leży Słowiński Park Narodowy.  Ma to pozytywny wpływ na odradzanie się amatorskiego wędkarstwa, w tym "costingu" (wędkarstwo z brzegu).  Poza tym jest to idealne miejsce, z jednej strony dla ornitologów, a z drugiej - na uprawianie kitesurfingu, windsurfingu, kajakarstwa morskiego, czy też na pływanie na supach. Szlaki rowerowe i piesze wokół jeziora Gardno są uzupełnieniem tej wspaniałej wakacyjnej oferty. Szlak wędrowny, który prowadzi przez słynne wydmy ruchome, latanię Czołpino pozwala dotrzeć aż do samej Łeby. 

Projekt jest przygotowany z myślą o przystani oraz towarzyszących budynkach o łącznej powierzchni 320 m2.  Ulica nad Kanałem prowadzi wzdłuż calej działki, która zlokalizowana jest w północno-wschodniej części Rowów, potocznie nazywana Rówek. 

Działka posiada bezpośredni dostęp do wody (rzeka Łupawa).  Oddana jest w wieczyste użytkowanie, aczkolwiek istnieje prawna możliwość jej wykupu na własność. O to wnioskije się do gminy Ustka. 

Odległości:

- Słupsk   17 km  (dojeżdża tam Pendolino z Krakowa, 2 x dziennie)

- Łeba     40 km  (stacja benzynowa od strony wody, wodą 30 min)

- Ustka    22 km (wodą 15 min)

- Gdynia 137 km 

- Międzyzdroje 250 km

Serdecznie zapraszam do obejrzenia tej pięknej nieruchomości i złożenia swojej kontroferty. Piotr Droński tel. 601 730 555  lub  piotr@dronski.pl 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
BAS01896
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
1 250 000, 00 PLN
Cena za m²
941, 97 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
POMORSKIE
Miejscowość
Rowy
Powierzchnia działki
1 327, 00 m²
Rodzaj działki
BUDOWLANA

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Piotr Droński

Piotr Droński

Prezes Zarządu
licencja: 3642
piotr@dronski.pl
+48 601 730 555

Zapytaj o ofertę