(Symbol BAS01926) DziałkaDerczewo,
Działka rolna zabudowana budynkami gospodarczymi.

                   Na sprzedaż działka  rolna o powierzchni 6900 m2 , nr ewidencyjny 144/3 - zabudowana 2 budynkami gospodarczymi , powierzchnia zabudowy budynków 1528 m2.
 Nieruchomość usytuowana w  miejscowości Derczewo.   Działka o dużym potencjale  z możliwością uzyskania warunków zabudowy - brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego.
 Na posesji poza budynkami gospodarczymi  znajduje się domek  w którym są 2 sypialnie, mały salonik z aneksem kuchennym, łazienka  przedpokój , oraz przy  domku wymurowana altana  z  grillem. 
 W jednym z  budynków  gospodarczych  prowadzona była hodowla drobiu .Drugi budynek / duża  stodoła z ocieplonym dachem /  może być przystosowana  na stadninę koni  lub inna działalność.      
                   Działka znajduje się w cichej okolicy ,to doskonałe miejsce dla osób ceniących sobie ciszę , spokój oraz bliskość z naturą.
                 Lokalna komunikacja  zapewnia transport do pobliskich miejscowości.
Szybki dojazd do:
---------------------
 Myślibórz     16 km
 Pyrzyce        16 km
 Lipiany           9 km
Jezioro           2 km

Media
-----------------
Prąd, Wodociąg, Kanalizacja  

Polecam i zapraszam na prezentację.


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
BAS01926
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
580 000, 00 PLN
Cena za m²
84, 06 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Miejscowość
Derczewo
Powierzchnia działki
6 900, 00 m²
Rodzaj działki
BUDOWLANO-ROLNA

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Krystyna Drońska

Zapytaj o ofertę