(Symbol BAS01939) LokalStargard,
Stargard - open space w centrum handlowym
Na sprzedaż lokal usługowy w Stargardzie pod Szczecinem w Centrum Handlowym ZODIAK. Cena netto + VAT.

NA powierzchni 586 m2 mamy obecnie cztery sale, pomieszczenie socjalne, magazyn i toalety. Lokal znajduje się w samym centrum Stargardu, bardzo dobrze skomunikowanego z całym miastem, w bliskim sąsiedztwie znajduje się dworzec PKP, PKS oraz przystanki MZK. Atuty Lokalizacji sprawiają, że jest to jeden z najbardziej pożądanych adresów w Stargardzie.

OPIS BUDYNKU
Budynek z 2006 roku, cztero kondygnacyjny z podziemnym garażem. W budynku całodobowa ochrona.

OPIS LOKALU
Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze, dobrze widoczny od strony ulicy Wyszyńskiego, dzięki szerokim witrynom okiennym można zamieścić dobrze czytelną reklamę prowadzonej tam działalności. Ruch osobowy pomiędzy parterem a pierwszym piętrem odbywa się zarówno schodami ruchomymi jak i windą osobową. Powierzchnia całkowita lokalu to 586 m2 z możliwością wykonania większej części open space: podzielona na pomieszczenie handlowe 438 m2, magazyn - 123, m2, pomieszczenie gospodarcze- 17 m2, biuro - 5, m2, przedsionek i WC - 2,4 m2.

MIEJSCA POSTOJOWE
Istnieje możliwość wynajmu miejsc postojowych w części podziemnej oraz naziemnej. Ewentualnie można korzystać z ogólnodostępnych miejsc w części podziemnej, przeznaczonych dla klientów centrum handlowego.

KOSZTY:
- opłata za eksploatację części wspólnych 12,96 zł zł m2/ miesiąc netto
- fundusz remontowy 5,25 zł m2/ miesiąc netto
- ogrzewanie wg wskazań liczników wraz z wentylacją ok. 1600 zł brutto miesięcznie.

Oferta niżej opisanej nieruchomości jest od klienta zmotywowanego do sprzedaży. Zapraszamy chętnych nabyciem nieruchomości do bliższego zapoznania się z lokalem celem złożenia swojej kontroferty. Każda poważna propozycja zostanie rozpatrzona indywidualnie.

więcej informacji: Julia Bogusławska tel; 603 125 093 email: julia.boguslawska@baszta.eu093

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
BAS01939
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
1 290 000 PLN
Cena za m²
2 031 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Miejscowość
Stargard
Powierzchnia całkowita
586, 00 m²
Piętro
1

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Julia Bogusławska

Julia Bogusławska

licencja: 3642
julia@baszta.eu
603125093

Zapytaj o ofertę