(Symbol BAS01940) DziałkaKamień Pomorski,
Kamień Pom. / działka z dostępem do zalewu
UWAGA: istnieje opcja zakupu całej działki  (pow. 10 651 m2), która została podzielona na 2 mniejsze działki, każda powyżej 5000 m2. 

Działka bezpośrednio graniczy z linią brzegową zalewu w Kamieniu Pomorskim, niepełna 500 m od największej na Pomorzu mariny na 286 jednostek pływających.  Roztacza się z niej piękny widok na wyspę Chrząszczewską i zalew. Nieruchomość położona jest przy ulicy Orzeszkowej w sąsiedztwie już istniejącej zabudowy usługowej i jednorodzinnej. Mamy też domy turystyczne w zabudowie szeregowej i usługi turystyczne. Stąd też wystąpiono o takie właśnie warunki zabudowy - zabudowa domami letniskowymi z usługami nieuciążliwymi lub też tylko na własne potrzeby dom całoroczny.

Prostokątny kształt działki pozwala na swobodne planowanie zabudowy. Z kolei spokojna okolica oraz bliskość terenów rekreacyjnych dają dodatkowe możliwości w wykorzystaniu tak pięknie położonego terenu. 

Działka idealnie wpisuje się w koncepcje kilkuletniej inwestycji, gdzie Urząd Miasta Kamienia Pomorskiego już w tym roku rozpoczął kolejne projekty związane z infrastrukturą portowo-żeglugową, a otwarcie tunelu pod Świną w Świnoujściu łączącego wyspy Uznam i Wolin dało impuls do jeszcze większej liczby gości i turystów z Niemiec i Skandynawii, którzy stanowią potencjalną grupę inwestorów na tego typu nieruchomości, które po drugiej stronie tunelu, czytaj "tuż zagranicą" kosztują już dzisiaj kilkakrotnie więcej.  Stąd estymowana cena za kilka lat to kwota rzędu 600-800 zł / m2 zważywszy na bezpośredni dostęp do wody i samą lokalizację względem miasta (niemalże samo centrum) i największej na zachodniopomorskim szlaku - żeglugowej mariny. 

Wrzesień 2023 - nowa okazyjna cena, obniżona z kwoty 1,35 mln na 945 tys zł za całość, a z 675 tys na 475 tys za połowę. 

Więcej informacji...  Piotr Droński tel. 601 730 555
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
BAS01940
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
475 000, 00 PLN
Cena za m²
89, 62 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Miejscowość
Kamień Pomorski
Położenie działki
TEREN PŁASKI
Powierzchnia działki
5 300, 00 m²
Rodzaj działki
BUDOWLANA

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Piotr Droński

Piotr Droński

Prezes Zarządu
licencja: 3642
piotr@dronski.pl
+48 601 730 555

Zapytaj o ofertę