(Symbol BAS01943) ObiektZakopane,
Zakopane Kościelisko - piękny pensjonat i działka
Wspaniała oferta inwestycyjna - piękny pensjonat z własną restauracją w Kościelisku, przy ul. Mocarni 17. Obiekt o pow. mierzonej po podłodze ok. 600 m2.  Jest to wyjątkowa oferta: położenie 1000 m nad poziomem morza, krystaliczne powietrze, 1480 m2 działki , na której zbudowana jest Villa Miodula. Obecnie mamy tu 10 pokoi na 30 gości. Za dodatkową opłatą (2,5 mln zł) można dokupić ok. 2200 m2 przyległej działki, na której możliwe jest wybudowanie dodatkowych 500 -700 m2 PUM. Wówczas dałoby to łącznie 3700 m2 terenu, i ponad 1100 PUM. Cena dotyczy zatem samego obiektu (7,95 mln zł) obiektu i dodatkowo (2,5 mln zł) sąsiedniej działki.

Co więcej, dla zdecydowanego klienta właściciel jest gotów odsprzedać także i trzecią działkę bezpośrednio sąsiadującą z dwoma pierwszymi, o pow. 860 m2, za kwotę 1,1 mln zł.

Wówczas trzy nieruchomości mogą być razem sprzedane za łączną kwotę 11 250 000 zł ( czyli nominalnie o 300 tys mniej od ceny sumarycznej).

Marzysz o pięknym domu i ciekawym wypromowanym biznesie w Zakopanem - polskiej stolicy Tatr, w której można doświadczyć zarówno najpiękniejszych krajobrazów, jak i najciekawszych atrakcji? Ta willa zapewni Ci noclegi pełne komfortu i luksusu, w których wypoczniesz w chwilach wolnych od zwiedzania, szaleństw na stoku czy pieszych wędrówek w zachwycającej okolicy tego wyjątkowego miasta. Nie wszystkie hotele w Zakopanem są w stanie zapewnić tak wysoki standard i komfortowe warunki, jak nasz obiekt, znajdujący się w malowniczej wsi Kościelisko. Są tu wyjątkowe pokoje oraz apartamenty, idealne na wakacje czy ferie spędzone w gronie rodziny czy przyjaciół. Urządzone w stylu rustykalnym przestronne wnętrza zapewnią idealną atmosferę wypoczynku. Z obiektu blisko jest do Doliny Chochołowskiej, doliny Kościelisko, Polany Szymoszkowej, a do Krupówek jest niespełna 3 km. Jednym słowem - wspaniała lokalizacja, z równie pięknie roztaczającym się widokiem wokół.

Cały obiekt został wykończony przez renomowaną w Polsce firmę stolarską, stąd tak widoczna dbałość o detale i wykończenia wszystkich pomieszczeń wewnątrz i na zewnątrz budynku.
Apartament właścicielski o pow. 70 m2, składa się z sypialni, living room, własną kuchnię i toaletę i łazienkę. 2 tarasy z zejściem do ogrodu.

Dom wyposażony jest w najnowszą technikę: pełny monitoring SOLD system alarmowy, monitoring ogniowy, 2 systemy rekuperacji, obiekt okablowany. Zdalne zarządzanie ogrzewaniem każdego pomieszczenia. 3  punkty dostępowe do Internetu. System nagłośnienia. Kompleksowy system rezerwacji hotelowej. System zarządzania energią w każdej jednostce wynajmowanej. Narciarnia.  System kamer telewizji przemysłowej (10 kamer). Do obiektu należy też domek drewutnia ze schowkiem na poddaszu

2 duże zasobniki, po 600 l wody, gwarantują, iż nigdy nie ma problemu z wodą. Mamy 3 kominki w tym 2 z płaszczem wodnym. Są one w jadalni, w recepcji (renomowanej marki Brunner) i w apartamencie właścicielskim, gdzie jest kominek panoramiczny, także z płaszczem wodnym. W obiekcie jest specjalny system rozładowania tych kominków na okoliczność awarii, mamy tu bowiem akumulator i dwa awaryjne systemy. Wszystko jest dobrze przemyślane i jeszcze lepiej wykonane.

informacje: Piotr Droński tel. 601 730 555

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
BAS01943
Rodzaj nieruchomości
OBIEKT
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
7 950 000 PLN
Cena za m²
13 250 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
MAŁOPOLSKIE
Miejscowość
Zakopane
Powierzchnia całkowita
600, 00 m²
Powierzchnia działki
3 700, 00 m²
Rodzaj obiektu
PENSJONAT
Rok budowy
2020
Liczba łazienek
14

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Piotr Droński

Piotr Droński

Prezes Zarządu
licencja: 3642
piotr@dronski.pl
+48 601 730 555

Zapytaj o ofertę