(Symbol BAS01958) MieszkanieMiędzyzdroje,
Międzyzdroje apartament w kompleksie Wave

Na sprzedaż komfortowy  apartament 2-pokojowy z widokiem na morze usytuowany w kompleksie Wave Resort&Spa w Międzyzdrojach.

Lokal znajduje sie w części hotelowej kompleksu (sprzedaż z umową najmu). Sprzedawany jest z pełnym wyposażeniem i miejscem postojowym - w cenie.
Dużym atutem prezentowanego apartamentu jest 19-metrowy taras z widokiem na morze.

Cena brutto 2 000 000 zł (wliczony podatek VAT w stawce 8%)


Kompleks Wave Resort&Spa to nowa jakość na rynku Międzyzdrojów, najlepsza lokalizacja, położony przy wejściu na plażę obok nowego odcinka nadmorskiej promenady a także w niedalekiej odległości od nowej ścieżki rowerowej biegnącej w lesie tuż przy wydmach nadmorskich. W centralnej części kompleksu zaprojektowano  basen wewnętrzny połączony z podgrzewanym basenem zewnętrznym, strefę SPA, pool bar, zewnętrzną strefę relaksu, plac zabaw, siłownię, kids zone, a także dwie restauracje znajdujące się w budynku C. Dodatkowo na plaży przy kompleksie znajduje się bar i restauracja oraz strefa wypoczynku zapewniające mieszkańcom wiele atrakcji.
Nowoczesny projekt budynków w kształcie spirali inspirowany jest nadmorską falą przez co zapewnia mieszkańcom optymalny widok na morze oraz nasłonecznienie przez cały rok. Kontakt: Magdalena Jendrysiak
tel. +48 693 55 55 96
e-mail: magdalena@baszta.eu


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
BAS01958
Rodzaj nieruchomości
MIESZKANIE
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
2 000 000 PLN
Cena za m²
48 251 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Miejscowość
Międzyzdroje
Powierzchnia całkowita
41, 45 m²
Rodzaj budynku
APARTAMENTOWIEC
Standard
BARDZO DOBRY
Liczba łazienek
1
Liczba pokoi
2
Piętro
5
Umeblowanie
PEŁNE
Garaż

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Magdalena Jendrysiak

Zapytaj o ofertę