(Symbol BAS01963) MieszkanieSzczecin,
Apartament z Kulturą tuż przy Teatrze Polskim


W SERCU KULTURALNEJ CZĘŚCI SZCZECINA, TUŻ OBOK TEATRU POLSKIEGO Z WIDOKIEM NA PANORAMĘ ODRY POWSTAŁA INWESTYCJA POD NAZWĄ ODRZAŃSKIE BULVARY.

Prezentowany 3 pokojowy apartament o pow. 57 m2


To nowoczesny budynek  doskonale zlokalizowany w sąsiedztwie Wałów Chrobrego i Parku Żeromskiego.
Wyjątkową atrakcją jest bezpośrednie sąsiedztwo z nowo przebudowanym Teatrem Polskim, a przy tym bliska odległość do Teatru Współczesnego, Opery na Zamku i Filharmonii, Stąd też zrozumiałym jest ukute na tą okoliczność stwierdzeniem, że są to APARTAMENTY Z KULTURĄ 


W budynku znajduje się 70 dostępnych gotowych, o zróżnicowanej powierzchni - apartamentów. Parter budynku przeznaczony jest na działalność usługową. Na pozostałych 6 kondygnacjach znajdują się mieszkania 2, 3 i 4 pokojowe,  od 47 do 130 m2 . W części podziemnej budynku znajduje się garaż ze stanowiskami postojowymi (6 m x 3 m), z szerokim wjazdem od ul. Szarotki.

 
Prawdziwym atutem apartamentów zlokalizowanych  na najwyższym piętrze są duże i ustawne tarasy, z widokiem na panoramę bulwarów Odrzańskich. Na niższych kondygnacjach mamy z kolei loggie bądź balkony dobrze wkomponowane w bryłę budynku, które również mają do zaoferowania widok na bulwary lub na zielone patio, stanowiące element istotnej architektury całej inwestycji. 

 Zapraszamy do obejrzenia mieszkań, a ślad z tym do złożenia swojej oferty, która będzie szybko i poważnie rozpatrzona. Pomożemy Państwu również w załatwieniu wszelkich formalności przy nabyciu nieruchomości Bezpiecznym Kredytem 2%.


Więcej informacji....  
Małgorzata Turzańska 48 608 30 10 31  email; malgorzata@baszta.euTreść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
BAS01963
Rodzaj nieruchomości
MIESZKANIE
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Rodzaj rynku
PIERWOTNY
Cena cena w innych walutach
572 707, 00 PLN
Cena za m²
10 047, 49 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Miejscowość
Szczecin
Powierzchnia całkowita
57, 00 m²
Rodzaj budynku
APARTAMENTOWIEC
Rok budowy
2023
Liczba pokoi
3
Piętro
2
Liczba pięter [wliczając parter]
6

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Małgorzata Turzańska

Zapytaj o ofertę