(Symbol BAS01964) MieszkanieSzczecin,
Ostatni apartament tuż przy Teatrze Polskim

Świateczna promocja!!! Obniżka ceny z 540 000 zł na 490 000!! Oferta aktualna do 15 kwietnia 2024 r.W SERCU KULTURALNEJ CZĘŚCI SZCZECINA, TUŻ OBOK TEATRU POLSKIEGO Z WIDOKIEM NA PANORAMĘ ODRY POWSTAŁA INWESTYCJA POD NAZWĄ ODRZAŃSKIE BULVARY. 

Prezentowany 3 pokojowy apartament o pow. 49 m2 z ekspozycją okienną na zieloną wewnętrzną cześć osiedla.


To nowoczesny budynek  doskonale zlokalizowany w sąsiedztwie Wałów Chrobrego i Parku Żeromskiego.
Wyjątkową atrakcją jest bezpośrednie sąsiedztwo z nowo przebudowanym Teatrem Polskim, a przy tym bliska odległość do Teatru Współczesnego, Opery na Zamku i Filharmonii, Stąd też zrozumiałym jest ukute na tą okoliczność stwierdzeniem, że są to APARTAMENTY Z KULTURĄ 


Parter budynku przeznaczony jest na działalność usługową. Na pozostałych 6 kondygnacjach znajdują się mieszkania 2, 3 i 4 pokojowe . W części podziemnej budynku znajduje się garaż ze stanowiskami postojowymi (6 m x 3 m), z szerokim wjazdem od ul. Szarotki.

 
Prawdziwym atutem apartamentów zlokalizowanych  na najwyższym piętrze są duże i ustawne tarasy, z widokiem na panoramę bulwarów Odrzańskich. Na niższych kondygnacjach mamy z kolei loggie bądź balkony dobrze wkomponowane w bryłę budynku, które również mają do zaoferowania widok na bulwary lub na zielone patio, stanowiące element istotnej architektury całej inwestycji. 

 Zapraszamy do obejrzenia mieszkań, a ślad z tym do złożenia swojej oferty, która będzie szybko i poważnie rozpatrzona. Pomożemy Państwu również w załatwieniu wszelkich formalności przy nabyciu nieruchomości.

Więcej informacji....  
Szymon Rogoźnicki  tel. 793 766 444  lub szymon.rogoznicki@baszta.euTreść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
BAS01964
Rodzaj nieruchomości
MIESZKANIE
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Rodzaj rynku
PIERWOTNY
Cena cena w innych walutach
490 000 PLN
Cena za m²
9 955 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Miejscowość
Szczecin
Powierzchnia całkowita
49, 22 m²
Rodzaj budynku
APARTAMENTOWIEC
Rok budowy
2023
Standard
DEWELOPERSKI
Liczba łazienek
1
Liczba pokoi
3
Parter
Liczba pięter [wliczając parter]
6
Garaż

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Szymon Rogoźnicki

Zapytaj o ofertę