(Symbol BAS01953) LokalSzczecin,
Eksluzywne biuro, 400 m, w Centrum Szczecina
Ekskluzywne biuro w Centrum Szczecina na pierwszym pietrze w starej kamienicy wykończone w bardzo wysokim standardzie pod okiem najlepszego architekta wnętrz.
Całkowita powierzchnia biur to 420 m do której możemy się dostać tradycyjnie, klatką schodową lub przeszkloną windą wewnętrzną z poziomu bardzo eleganckiej, przepięknej restauracji.
Na tej przestronnej powierzchni zaprojektowano: recepcję, dwie sale konferencyjne (w tym jedna multimedialna), 4 gabinety zamknięte, pokój dla księgowości, gabinet prezesa, dwa pomieszczenia socjalne z możliwością małej gastronomii, 3 łazienki.
W adaptacji powierzchni zastosowano najnowocześniejsze rozwiązania techniczne; inteligentny system sterowania (oświetleniem, ogrzewaniem) KNX, klimatyzacja kanałowa , system alarmowy i monitoring, w każdym pomieszczeniu Floorboxy oraz kamery, na zewnętrznej stronie okien markizo-rolety, w gabinetach wysokiej klasy nagłośnienie firmy Bose, w salach konferencyjnych 3 telewizory zamontowane za kryształowym szkłem marki Samsung plus 9 zintegrowanych monitorów wizyjnych.
W pomieszczeniach socjalnych znajdziemy w pełni umeblowaną i wyposażoną kuchnię (lodówki, zmywarki, piekarniki, ekspresy do kawy oraz mikrowele).
Stolarka okienna aluminiowa w kolorze białym, trzyszybowa.
Ogrzewanie własne gazowe, możliwość wynajęcia miejsc parkingowych znajdujących się opodal, pod budynkiem gdzie jest Medicus za kwotę 650 zł miesięcznie.
Bardzo ekskluzywne, niesamowicie gustowne, na poziomie europejskim, zlokalizowane w sercu Sródmieścia Szczecina pomieszczenia biurowo- usługowe.
Bardzo gorąco polecam i zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
BAS01953
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
10 000 000 PLN
Cena za m²
25 000 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Miejscowość
Szczecin
Powierzchnia całkowita
400, 00 m²
Piętro
1

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Małgorzata Turzańska

Zapytaj o ofertę