(Symbol BAS01968) MieszkanieMiędzyzdroje,
Apartamenty w nowym kompleksie BEL MARE
Bel Mare by Prestige to inwestycja w zupełnie nowy komfort życia, realizowana w miejscowości Międzyzdroje. Jej założeniem jest stworzenie nowego Centrum Miasta otoczonego budynkami kompleksu na które składają się budynki: BEL MARE I, BEL MARE II, AQUA I, AQUA II, AQUA RESORT z centralnym punktem w postaci budynku Ratusza, z nowoczesnym placem miejskim, oferującym miejsca, w których skupiać się będzie życie towarzyskie mieszkańców. Nowe Centrum Miasta zachwyci estetyką przestrzeni oraz spójnością architektoniczną nawet najbardziej wymagających gości. Kompleks położony jest około 400 metrów od morza. Na terenie inwestycji znajduje się m.in.: basen, strefa zieleni, wodny Fun Park, siłownia, całodobowa recepcja, restauracja, sala konferencyjna, strefa relaksu, parking wielopoziomowy, w kolejnym etapie również aquapark. Całość inwestycji cechuje wysoki standard wykończenia i dbałość o detale czego potwierdzeniem jest komfortowe wyposażenie apartamentów pod względem jakości i funkcjonalności: jasne, przestronne wnętrze a także wysokiej jakości materiały.
Istnieje także możliwość oddania apartamentu do wynajmu - umowa z doświadczonym operatorem.

Apartament wykończony i umeblowany, znajduje się w budynku Aqua2  połączonym z planowanym, jednym z największych na wybrzeżu aquaparków.
Cena miejsca postojowego w garażu to 75.000 zł.

Oferta zawiera w sobie 8% podatku VAT.


Kupujący nie płaci prowizji.


Kontakt:
Magdalena Jendrysiak tel. 693 55 55 96

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
BAS01968
Rodzaj nieruchomości
MIESZKANIE
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Rodzaj rynku
PIERWOTNY
Cena cena w innych walutach
654 303 PLN
Cena za m²
24 700 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Miejscowość
Międzyzdroje
Powierzchnia całkowita
26, 49 m²
Rodzaj budynku
APARTAMENTOWIEC
Rok budowy
2023
Standard
BARDZO DOBRY
Liczba łazienek
1
Liczba pokoi
1
Piętro
5
Liczba pięter [wliczając parter]
5

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Magdalena Jendrysiak

Zapytaj o ofertę