(Symbol BAS01977) Hala-magazynRzepin,
Hala Magazyn 900m - Promocyjna cena

Uwaga!! Obniżka ceny najmu do 6000 zł / m-c !!! Oferta w promocyjnej cenie ważna do 29.02.2024. 

Z przyjemnością oferujemy do wynajęcia nowoczesną Halę Magazynową o imponującej powierzchni 900m², zlokalizowaną w sercu Rzepina. Ta atrakcyjna przestrzeń magazynowa jest dostępna od zaraz.


Główne atuty oferty:

- Powierzchnia: 900m² (istnieje możliwość wynajęcia połowy)

- Ogrodzony teren.

-Oferujemy najnowsze rozwiązania, zapewniając efektywność i bezpieczeństwo. Dlatego też budynek właśnie otrzymał nową instalację elektryczną, oświetlenie LED oraz system monitoringu.

- Rampa: Łatwy dostęp i wygodny rozładunek.

- 4 Osobne Wejścia: Zapewniające efektywną organizację przestrzeni.

- Doskonała Lokalizacja: Bliskość Autostrady A4 oraz Granicy Polsko-Niemieckiej sprawia, że to idealne miejsce dla przedsiębiorstw operujących na rynkach krajowym i międzynarodowym.

- Na terenie obiektu znajdują się przedsiębiorstwa specjalizujące się w naprawach pojazdów co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem między innymi dla firm transportowych w przypadku ewentualnych awarii.

- Kolejnym atutem tej nieruchomości jest możliwość skorzystania z pojazdów transportu wewnętrznego (wózki widłowe) do ewentualnego załadunku lub rozładunku towarów. Dzięki temu nie ma potrzeby inwestycji we własny sprzęt.


Istnieje również możliwość wynajęcia powierzchni biurowych w osobnym budynku na terenie obiektu (budynek oddalony o 100m od hali magazynowej). 

Nie przegap tej unikalnej okazji! Ta hala magazynowa to doskonałe rozwiązanie dla firm poszukujących nowoczesnych i funkcjonalnych przestrzeni magazynowych. Skontaktuj się z nami już dziś, aby omówić szczegóły i zarezerwować tę wyjątkową przestrzeń dla swojej działalności!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
BAS01977
Rodzaj nieruchomości
HALA-MAGAZYN
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Cena cena w innych walutach
6 000, 00 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
LUBUSKIE
Miejscowość
Rzepin
Powierzchnia całkowita
900, 00 m²

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Kamil Lisowski

Zapytaj o ofertę