(Symbol BAS01983) DomSzczecin, Bezrzecze
Szczecin Bezrzecze/ 163 m kw / ogród
Segment na ustronnej, dobrze skomunikowanej działce Bezrzecza. Idealny dla większych rodzin (2+3) bądź wielopokoleniowych . Na działce występują 2 miejsca parkingowe ( jedno w garażu w bryle budynku zaś drugie na podjeździe do posesji).

Obiekt zostanie wydany wiosną 2024 roku w stanie deweloperskim. Powierzchnia 170 m kw daje ogromne możliwości adaptacyjne. Na kondygnacji 0 przewidziana została jadalnia, otwarta kuchnia oraz salon z kominkiem z wyjściem na taras z ogrodem). Na poziomie pierwszego piętra znajdziemy 3 niezależne sypialnie, łazienkę oraz pomieszczenie gospodarcze (pralnia), na tym piętrze nie występują skosy co pozwoli wykorzystać w pełni potencjał 3 sypialni. Ostanie piętro (poddasze) daje możliwość aranżacji 2 niezależnych sypialni oraz w pełni funkcjonalnej łazienki. Dom został ocieplony wełną mineralną co wpływa znacznie na właściwości cieplne budynku, stolarka okienna trójszybowa, dach pokryty dachówką ceramiczną. Wartym uwagi jest fakt iż deweloper zastosował w domu ogrzewanie podłogowe co znacznie wpłynie na komfort mieszkania w tym miejscu.

Nieruchomość znajduje się w cichej uliczce w otoczeniu domków jednorodzinnych, z szybkim dostępem do sklepów, komunikacji miejskiej, szkoły i przedszkola.

Zachęcamy do obejrzenia, i w ślad za tym, do złożenia swojej kontroferty, która będzie szybko rozpatrzona.

Szymon Rogoźnicki 793 766 444

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
BAS01983
Rodzaj nieruchomości
DOM
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Rodzaj rynku
PIERWOTNY
Cena cena w innych walutach
995 000, 00 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Miejscowość
Szczecin
Powierzchnia całkowita
163, 00 m²
Powierzchnia działki
170, 00 m²
Rodzaj domu
SEGMENT
Rok budowy
2024
Liczba łazienek
2
Liczba pokoi
5
Liczba pięter [wliczając parter]
2

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Szymon Rogoźnicki

Zapytaj o ofertę