(Symbol BAS01998) ObiektGąski,
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości nadmorskiej , w której skład wchodzi 6 drewnianych domków wakacyjnych ( można wybudować w sumie 10), wolnostąjacych w miejscowości Gąski obok miejscowości Ustronie Morskie, Sarbinowo i Mielna.
Ww. komfortowe domki, ogrzewane elektrycznie, wybudowane z drewnianych z bali o wysokim standardzie, łączą w sobie efektowny wygląd, ponadczasowy charakter oraz tworzą przyjazny i zdrowy mikroklimat. Ten ośrodek to idealne miejsce wypoczynku dla rodzin z dziećmi przy szumie morza i śpiewie ptaków. Dodatkowym atutem RAJSKICH DOMKÓW jest stworzenie wszystkim gościom wyjątkowej atmosfery i warunków do wypoczynku. Cały Ośrodek jest monitorowany i posiada zabezpieczenia alarmowe.
Domki wyróżniają się wśród innych precyzyjnym wykonaniem, doskonałym wyposażeniem oraz bardzo atrakcyjnym położeniem na dużej działce o powierzchni 3144 m2 (ok. 250m do morza i 400m do Latarni Morskiej oraz zejścia na plażę).
Każdy z domków jest piętrowy o łącznej powierzchni 50m2 i tarasem z grillem betonowym o pow. 13m2, przeznaczony dla max. 8 osób.
W centralnym punkcie działki znajduje się plac zabaw z wieloma atrakcjami: dużą trampoliną, wysoki zamek z czterema wieżyczkami, zjeżdżalniami i ścinkami do wspinaczki, huśtawki, duża piaskownica z zabawkami, kolorowy domek ze stolikiem, koszykówka, siatkówka, piłka nożna, badminton, piłki, paletki, rowerki i samochodzik, darts - rzutki i inne.
W każdym z domków zaprojektowano: wygodny salon, w pełni umeblowaną i wyposażoną kuchnię, dwie sypialnie, łazienkę oraz przestronny taras.
Dla utrzymania klimatu ośrodka dodatkowo wybudowano duży przytulny biesiadnik wyposażony w specjalne palenisko-grill i ławy ze stołem.
Cały teren jest ogrodzony, monitorowany a do środka zaprasza szeroki wjazd z automatycznie przesuwaną bramą.

Cena nieruchomości 2 350 000 zł

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
BAS01998
Rodzaj nieruchomości
OBIEKT
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
2 350 000, 00 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Miejscowość
Gąski
Powierzchnia całkowita
300, 00 m²
Powierzchnia działki
3 144, 00 m²
Rodzaj obiektu
PENSJONAT

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Małgorzata Turzańska

Zapytaj o ofertę