(Symbol BAS02027) ObiektSzczecin, Pilchowo
Wzorcowy budynek dla realizacji usług opieki medycznej na najwyższym poziomie europejskim. Obiekt jest zaprojektowany i wykonany w klasie Premium plus (co odpowiada wysokim standardom hotelowym)

ZAŁOŻENIA PROJEKTOWE
Kameralne położenie obiektu w otulinie Puszczy Wkrzańskiej zaledwie 10 km od centrum Szczecina to priorytetowy czynnik dla wyboru miejsca do życia lub prowadzenia tego rodzaju biznesu.

PARAMETRY TECHNICZNE
Powierzchnia użytkowa budynku - 2200 m 2. Powierzchnia działki - 6000 m 2 ( wszystkie media)

UNIKATOWOŚĆ
- Innowacyjne rozwiązania techniczne ( w całym budynku rozprowadzona instalacja ogrzewania podłogowego oraz infrastruktura informatyczna)
- Położenie w otulinie Puszczy Wkrzańskiej z prywatnym wejściem do lasu oraz małym oczkiem wodnym
- Zaawansowanie budowy w 70%.
- Na dziś cena wybudowanego m2 to kwota ok. 3 900 zł
- Infrastruktura przygotowana jest na realizację usług medycznych, uzdrowiskowych, spa, sportowych, hotelowych lub nawet mieszkaniowych mieszkaniowych.

CHARAKTERYSTYKA NIERUCHOMOŚCI

1. Parter: tu znajduje się recepcja wraz z zapleczem kuchnia, stołówka, sala rekreacyjna, sala kominkowa, sala restauracyjna, kawiarnia wraz ze specjalistycznym zapleczem wg standardów hotelowych, sala gimnastyczna, gabinet odnowy biologicznej, specjalistyczne gabinety lekarskie, gabinet rehabilitacji, fizjoterapia , hydroterapia i krioterapia, SPA. Jest przy tym miejsce i wykonany sam projekt na ogród zimowy - palmiarnię oraz mały basen. Winda (w realizacji)

2. Piętro: tu mamy 3 apartamenty z aneksami kuchennymi o powierzchni 40 m2, 4 pokoje jednoosobowe o powierzchni 20 m2 i 11 pokoi dwuosobowych o powierzchni 26 m2. Pokoje wraz z łazienkami, przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Gabinety odnowy, system przywoławczy w pokojach, telewizja, sieć informatyczna.

3. Poddasze: przewidziany jest salon fryzjerski i kosmetyczny, sale terapii zajęciowej, biblioteka, 3 mieszkania dla właścicieli. lub personelu Możliwe dodatkowe apartamenty.

4. Nad poddaszem: powierzchnia magazynowa szatnie ( nie wliczone w metraż bydynku)

W tej cenie byłoby wręcz niemożliwe wybudowanie w takim standardzie, w tak dobrym miejscu podobnej nieruchomości. Jej przeznaczenie może być swobodnie modyfikowane. Zachęcam do obejrzenia i złożenia swojej kontroferty.

Piotr Droński tel. 601 730 555

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
BAS02027
Rodzaj nieruchomości
OBIEKT
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
8 500 000 PLN
Cena za m²
3 864 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Miejscowość
Szczecin
Powierzchnia całkowita
2 200, 00 m²
Powierzchnia działki
6 000, 00 m²
Rok budowy
2020
Liczba łazienek
25
Liczba pięter [wliczając parter]
2

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Piotr Droński

Piotr Droński

Prezes Zarządu
licencja: 3642
piotr@dronski.pl
+48 601 730 555

Zapytaj o ofertę