(Symbol BAS02052) DziałkaGoleniów,
Goleniów / teren z jeziorem pod rezydencję

Nieruchomość jest działką niezabudowaną o charakterze przemysłowym, na której było prowadzone wydobycie kruszyw naturalnych. W taki sposób powstało jezioro, którego głębokość może dochodzić nawet do 12 m. Jezioro jest czyste i zarybione o pow. ok. 5 ha, pozostałe 3 ha to teren niezawodniony gotowy do zabudowy. 

Aktywna jest jeszcze koncesja na wydobycie do 2040r. Teren jest zrekultywowany i przygotowany do przekształcenia i zamknięcia koncesji, niemniej właściciel nie robi tego, ponieważ nabywca nieruchomości może na niej jeszcze dokonać wszelkich modyfikacji pod kątem ukształtowania terenu, lini brzegowej (np. usypać groblę w wodzie z wysepką pod pawilon). Wszystkie bowiem czynności związane z przemieszczaniem mas ziemnych na tej nieruchomości podczas trwania koncesji są prawnie dozwolone jako rekultywacja terenu.

W każdej chwili można zmienić przeznaczenie nieruchomości. Może to być równie dobrze miejsce na pokaźną rezydencję jak i kameralne osiedle domów jednorodzinnych. 

więcej info... Piotr Droński tel. 601 730 555

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
BAS02052
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
660 000 PLN
Cena za m²
8 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Miejscowość
Goleniów
Powierzchnia działki
81 861, 00 m²

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Piotr Droński

Piotr Droński

Prezes Zarządu
licencja: 3642
piotr@dronski.pl
+48 601 730 555

Zapytaj o ofertę