(Symbol BAS02055) ObiektKrupski Młyn,
Pałac Prawdzic / przepiękna architektura i wnętrze
Pałac z duszą, z historią i wspaniałym gospodarzem, który zadbał o obiekt w możliwie najlepszy sposób. Idealny stan, ciągła opieka doświadczonego personelu, dbałość o detale... to wszystko cechuje ten wspaniały zabytek, który zgodnie z ustaleniami można rozbudować o kolejne 50 pokoi połączonych z pałacem. Konserwator zabytków w Katowicach, z entuzjazmem i pełną akceptacją wyraził zgodę na planowane inwestycje widząc sposób użytkowania obiektu przez obecnego właściciela.

Pałac wybudowany w 1923 r ma ponad 70 cm grube mury, wspaniałą architekturę, świetny układ pomieszczeń. Piwnica, wysoka i przestronna, jest zagospodarowana z najwyższą starannością z przeznaczeniem na pub, kręgielnie, biura i podręczny magazyn. Tam rownież widać "rękę gospodarza" w najlepszym tego słowa znaczeniu. W sali konferencyjnej można ustawić 90 krzeseł, natomiast w samym pałacu można zorganizować imprezę okolicznościową na 120 osób. Z kolei w samym hotelu może przenocować ok. 100 gości.

Cóż, wspaniale wykonana praca w wydaniu obecnego właściciela, może przejść i w Twoje ręce, jeśli masz pomysł na tak wyjątkowy obiekt. A jeśli tak, to proszę o kontakt. Obiekt wyceniony w operacie na 17 mln zł, jest do kupienia w znacznie niższej cenie.

Idealny na spektakularny dom weselny, hotel, klinikę i spa...

więcej informacji.... Piotr Droński tel. 601 730 555 lub piotr@dronski.pl

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
BAS02055
Rodzaj nieruchomości
OBIEKT
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
10 600 000 PLN
Cena za m²
8 154 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
ŚLĄSKIE
Miejscowość
Krupski Młyn
Powierzchnia całkowita
4 141, 00 m²
Powierzchnia działki
7 136, 00 m²
Rodzaj obiektu
TURYSTYCZNO/HOTELOWY
Rodzaj budynku
HOTEL
Rok budowy
1923
Liczba łazienek
33
Liczba pięter [wliczając parter]
2

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Piotr Droński

Piotr Droński

Prezes Zarządu
licencja: 3642
piotr@dronski.pl
+48 601 730 555

Zapytaj o ofertę