(Symbol BAS00858) LOKAL na WYNAJEMSzczecin,
Oferujemy do wynajęcia lokal przeznaczone na gabinety lekarskie, zabiegowy. Lokal znajduje się na parterze kamienicy w centrum miasta w bardzo czytelnej lokalizacji. Wejście do lokalu po kilku stopniach, bezpośrednio z ulicy. Od frontu duże witryny.Obecnie funkcjonujący jako gabinet lekarsko-kosmetyczny.
Lokal składa się z holu wejściowego wraz z poczekalnią dla pacjentów, 2 gabinetów lekarskich, 2 łazienek, jedna przeznaczona dla personelu,druga dla pacjentów z oddzielną kabiną prysznicową.Z niej bezpośrednio wejście do gabinetu lekarskiego. Kolejne pomieszczenia to pom.gosp. oraz pokój socjalny dla personelu.
Lokal został wykończony z wysokiej jakości materiałów. Ściany gładzone i malowane na pastelowe kolory na podłodze terakota. Łazienki w gustownej glazurze i terakocie. Oba gabinety zabudowane meblami w kolorze wenge. Całość wystroju wnętrz utrzymana jest w jasnej beżowo- brązowej tonacji.
Lokal idealnie nadaje się na działalność medyczną. Spełnia wszystkie wymogi i posiada pozwolenia wymagane przez Izbę Lekarską.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
BAS00858
Typ nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Status
AKTUALNA
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
2 950, 00 PLN
Cena za m2
38, 82 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Miejscowość
Szczecin
Pow. całkowita
76, 00 m2
Rodzaj budynku
KAMIENICA
Rok budowy
1936
Rodzaj nawierzchni
ASFALTOWA / KOSTKA
Piętro
parter
Liczba pięter
4
Ilość telefonów
1
Energia elektryczna
Podłączony wodociąg
Wentylacja
Internet
Witryna
Nr Licencji
3642
Sieć LAN

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Marcin Krakowian

Zapytaj o ofertę