(Symbol BAS00865) DZIAŁKA na SPRZEDAŻKamień Pomorski,
Działki budowlane przy marinie 2.3 ha
Na sprzedaż dwie działki budowlane o łącznej powierzchni 2.2951 hektara, w Kamieniu Pomorskim w wojewodztwie zachodniopomorskim.
Jedna działka na ul. Lipowej o powierzchni 2.104hektara zlokalizowana jest nad samym brzegiem Zalewu Kamieńskiego. Teren posiada plan zagospodarowania przestrzennego gwarantujący przyszłym inwestorom możliwość wybudowania obiektów 2 i 3-piętrowych o łącznej powierzchni 13365,00m2 (PUM).
Druga działka o powierzchni 1911m2 z isniejącym na niej budynkiem Kleć, pozwoleniem na jego wyburzenie i zabudowę do 45% jej powierzchni oraz 5-u kondygnacji, gwarantuje inwestorom 3869,775m2 (PUM)

Cena: 7 mln PLN

Opis i położenie - tereny stanowią najatrakcyjniejsze lokalizacje w całym mieście. Tuż przy samym brzegu Zalewu Kamieńskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie nowowybudowanej największej mariny całego zachodniego pasa nadmorskiego. Ulica Lipowa to jedna z najpiękniejszych ulic w całym mieście. To właśnie tutaj lub/oraz na działce z istniejącym budynkiem Kleć, może powstać najbardziej ekskluzywny hotel, wellness & spa, apartamenty z przystaniami dla prywatnych jachtow i łodzi oraz cała infrastruktura handlowo-usługowa. Od strony południowej widok z działki stanowi historyczna część miasta z gotycką katedrą na czele oraz całym osiedlem zabytków, od strony zachodniej to widok na nowoczesną marinę z 280-cioma miejscami dla jednostek pływających, oraz Zalew Kamieński wraz z drugą co do wielkości w Polsce wyspą Chrząszczewską, natomiast strona północna to przepiękny panoramiczny widok na Półwyspep Żółciński. Możliwości inwestycyjne, deweloperskie na opisywanym terenie są niemalże nieograniczone. Ze względu na brak bazy hotelowej w Kamieniu Pomorskim, inwestycja hotel/eksluzywne apartamenty jest tutaj bardzo pożądana. Ogromnym atutem oferty, poza atrakcyjnością krajobrazową i turystyczną, jest dostępna wykwalifikowana kadra pracownicza. Władze miasta zapewniają każdemu przyszłemu inwestorowi osobistego opiekuna – osobę – łącznika, który będzie pomocny we wszystkich kwestiach formalnych w trakcie realizacji procesów inwestycyjnych.

Dodatkowe atuty nieruchomości to:
/ bezpośrednie sąsiedztwo nowowybudowanej mariny na 280 jednostek pływających (koszt budowy to ponad 20 mln zł !)
/ bliska odleglość do Morza Baltyckiego
- drogą lądową zaledwie 8 km do Dziwnówka
- drogą wodną poprzez cieśnine Dziwne to dystans 7-10 minut łodzią motorową
/ 10 km do nowootwartego 18-dołkowego pola golfowego Kamień Coutry Club w miejscowości Grębowo
/ 24 km do także 18-dołkowego Amber Baltic Golf Club w Kołczewie
/ 35 km do Wolińskiego Parku Narodowego
/ 230 km drogą szybkiego ruchu i autostradą do Berlina
/ 55 km do lotniska Szczecin Goleniów
/ 45 km do najbliższego portu morskiego w Świnoujściu, skąd regularnie pływaja promy do Malmo i Kopenhagi
/ trasa rowerowa nad morze

Krótki opis miasta Kamień Pomorski
/ miasto obsługuje rocznie około miliona turystów i jest to tendencja wzrostowa
/ walory uzdrowiskowe miasta: źródła solankowe i poklady borowiny od lat przyciagajace kuracjuszy
/ gmina objeta jest Specjalna Strefa Ekonomiczna
/ doskonale warunki do rozwoju turystyki z nielimitowanymi możliwościami dla sportów wodnych: żeglarstwa, kajakarstwa, kiting, windsufingu i wędkarstwa

Docelowi klienci
To miejsce idealne dla osób wymagajacych i nietuzinkowych, ceniących spokój, piękno natury i życie na wysokim poziomie. To miejsce dla żeglarzy, motorowodniaków, ludzi aktywnych, dla ktorych widok własnego jachtu z okna apartamentu jest życiowym marzeniem, a dla niektórych standardem.

Inwestorzy
To oferta dedykowana inwestorom szukajacym wyjątkowych lokalizacji do realizacji swoich projektów. Kamień Pomorski mógłby być dla nich kolejnym miejscem na mapie ich dotychczasowych osiągnięć.
Oferta stworzona dla deweloperów polskich i zagranicznych. Idealna dla właścicieli hoteli, wellness & spa, domów seniora oraz klinik medycznych.

Więcej informacji o Kamieniu Pomorskim http://www.kamienpomorski.pl/

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
BAS00865
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
7 000 000, 00 PLN
Cena za m²
305, 00 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Miejscowość
Kamień Pomorski
Powierzchnia działki
22 951, 00 m2
Rodzaj działki
BUDOWLANA

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Marcin Krakowian

Zapytaj o ofertę